Modernizacja budynku szatni sportowej we Wzdowie.
Gmina Haczów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00249430
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00249430/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-12 08:55
- Lokalizacja
- Haczów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d35a3428-e175-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 6861558238
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00249430 z dnia 2022-07-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku szatni sportowej we Wzdowie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Haczów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440206
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Haczów nr 573
1.5.2.) Miejscowość: Haczów
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-213
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.7.) Numer telefonu: 134391002
1.5.8.) Numer faksu: 134391696
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@haczow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.haczow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://haczow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja budynku szatni sportowej we Wzdowie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d35a3428-e175-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00249430
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00034603/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Modernizacja budynku szatni sportowej we Wzdowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00188168/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IIG.271.1.5.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 146341,46 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zadanie inwestycyjne pn.,,Modernizacja budynku szatni sportowej we Wzdowie ”.
Zadanie określone niniejszym postępowaniem obejmuje wykonanie modernizacji szatni sportowej we Wzdowie następujących prac:
- roboty rozbiórkowe ,
- ściany,
- pokrycie dachowe, demontaż i montaż nowego pokrycia dachowego wraz z orynnowaniem, obróbkami blacharskimi
- demontaż starej stolarki i montaż nowej stolarki zewnętrznej,
- roboty instalacyjne wod – kan.
- montaż grzejników elektrycznych,
- wykonanie instalacji elektrycznej ,
- montaż stolarki drzwiowej wewnętrznej ,
- wykonanie tynków i okładzin wewnętrznych ,
- wykonanie podłóg i posadzek,
- roboty malarskie,
- wyposażenie budynku szatni
- roboty elewacyjne – docieplenie ścian budynków,
- wykonanie i montaż punktu medycznego ( prefabrykowanej kabiny (boksu) dla noszowych .
-
Szczegółowy zakres prac znajduje się w przedmiarach robót i opisie przedmiotu zamówienia Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych dołączonych do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 239474,73 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 239474,73 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 239474,73 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa FRAN-BUD Franciszek Oleszko
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6861052148
7.3.3) Ulica: Izdebki 390B
7.3.4) Miejscowość: Izdebki
7.3.5) Kod pocztowy: 36-203
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 239474,73 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-08-16| 2022-07-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |