Budowa budynku kształcenia praktycznego dla Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Zagórowie – roboty budowlane
Powiat Słupecki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00000151
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00000151/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-01-02 08:02
- Lokalizacja
- Słupca, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fe175a7b-604f-4403-a357-f6dda41f1d75
- Identyfikator
- 6671740164
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00000151 z dnia 2025-01-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynku kształcenia praktycznego dla Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Zagórowie – roboty budowlane
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Słupecki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019013
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Poznańska 20
1.5.2.) Miejscowość: Słupca
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-400
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: powiat@powiat-slupca.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-slupca.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fe175a7b-604f-4403-a357-f6dda41f1d751.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa budynku kształcenia praktycznego dla Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Zagórowie – roboty budowlane2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fe175a7b-604f-4403-a357-f6dda41f1d75
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00000151
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00043592/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa warsztatów kształcenia praktycznego w Zagórowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Dot. wniosku nr.: FEWP.05.01-IZ.00-0031/23 Tytuł projektu: Wsparcie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Zagórowie2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00627719
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.272.5.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 6211828,30 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3. Przedmiot zamówienia obejmuje budowę obiektu budynku praktycznej nauki zawodu
na ul. Pyzderskiej 75 w Zagórowie na potrzeby prowadzenia kształcenia zawodowego. Charakterystyczne parametry budynku:
1) Powierzchnia zabudowy – 759,64 m2
2) Kubatura – 6766,62 m3
3) Wysokość budynku 10,72m
4) Grupa wysokości budynków – budynek niski
5) Liczba kondygnacji naziemnych 1i2
6) Liczba kondygnacji podziemnych – brak.
7. Szczegółowy zakres i sposób wykonania przedmiotu zamówienia określają:
1) Załącznik nr 1 do niniejszej SWZ pn. „Opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja techniczna ”, na który składają się:
następujące dokumenty:
a) Dokumentacja projektowa (w tym: Projekt budowlany) – załącznik nr 1a do SWZ,
b) Przedmiar robót – załącznik nr 1b do SWZ,
c) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych – załącznik nr 1c do SWZ,
2) Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45214220-8 - Roboty budowlane w zakresie szkół średnich
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 19.12.2024 r. o godz. 09:00 upłynął termin składania ofert. Oferta najkorzystniejsza została złożona przez VIC-MAR sp. z o.o. (ul. Poznańska 167, 66-006 Kobylnica). Rzeczony Wykonawca określił cenę swojej oferty na poziomie 7.997.344,40 zł, natomiastZamawiający przeznaczył środki na sfinansowanie zamówienia w wysokości 7.640.548,81 zł.
Jednocześnie Zamawiający informuje, że nie ma możliwości zwiększenia tych środków
do ceny najkorzystniejszej oferty. W tej sytuacji zasadnym było unieważnić postępowanie
na podstawie art. 255 pkt. 3) „u.Pzp”.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7997344,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7997344,40 PLN
| 2025-01-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |