Wykonanie instalacji tlenu medycznego w budynku chirurgii SP ZOZ Szpital nr 2 w Mysłowicach – w związku z COVID-19
SP ZOZ Szpital nr 2 im. T. Boczonia w Mysłowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00249570
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00249570/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-12 09:35
- Lokalizacja
- Mysłowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-85902fb5-f38d-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 2220685722
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00249570 z dnia 2022-07-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie instalacji tlenu medycznego w budynku chirurgii SP ZOZ Szpital nr 2 w Mysłowicach – w związku z COVID-19
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SP ZOZ Szpital nr 2 im. T. Boczonia w Mysłowicach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000308258
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bytomska 41
1.5.2.) Miejscowość: Mysłowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-400
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia_publiczne@szpital2myslowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital2myslowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.portal.smartpzp.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie instalacji tlenu medycznego w budynku chirurgii SP ZOZ Szpital nr 2 w Mysłowicach – w związku z COVID-192.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-85902fb5-f38d-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00249570
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00229447/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Szp.2/NZ-271/14/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w formule zaprojektuj i wybuduj zadania pn: Wykonanie instalacji tlenu medycznego w budynku chirurgii SP ZOZ Szpital nr 2 w Mysłowicach – w związku z COVID-19.
Postępowanie jest organizowane z podziałem na dwie części. Część I obejmuje wykonanie, dokumentacji projektowej a część II wykonanie robót budowlanych zgodnie z opracowaną dokumentacją.
Zadanie polega na podłączeniu oddziałów szpitalnych znajdujących się w budynku chirurgii do centralnej instalacji tlenu medycznego, co pozwoli zabezpieczyć pacjentów w tlen medyczny, bez konieczności zaopatrywania oddział w butle 40 l.
a) wykonanie na oddziale chirurgii urazowej 20 szt gniazd tlenu
b) wykonanie na oddziale chirurgii ogólnej 18 szt gniazd tlenu
c) wykonanie na oddziale rehabilitacji 14 szt gniazd tlenu
d) wykonanie na oddziale okulistycznym 8 szt gniazd tlenu
4.5.3.) Główny kod CPV: 24111500-0 - Gazy medyczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przekracza kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 330000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 473550,00
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-07-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |