Budowa drogi leśnej stanowiącej dojazd pożarowy nr 20 o długości ok. 4973 mb – Etap I - 2,6 km

PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO LUBNIEWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00249612
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00249612/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-12 09:46
Lokalizacja
Lubniewice, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-94723293-e88c-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
5960006116
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00249612 z dnia 2022-07-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi leśnej stanowiącej dojazd pożarowy nr 20 o długości ok. 4973 mb – Etap I - 2,6 km

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO LUBNIEWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210044160

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jana Pawła II 34

1.5.2.) Miejscowość: Lubniewice

1.5.3.) Kod pocztowy: 69-210

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lubniewice@szczecin.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lubniewice.szczecin.lasy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/nadlesnictwolubniewice

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa drogi leśnej stanowiącej dojazd pożarowy nr 20 o długości ok. 4973 mb – Etap I - 2,6 km

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-94723293-e88c-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00249612

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00187859/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa drogi leśnej stanowiącej dojazd pożarowy nr 20 o długości ok. 4973 mb – Etap I - 2,6 km

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00204339/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.2.6.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1868471,01 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa drogi leśnej stanowiącej dojazd pożarowy nr 20 o długości ok. 4973 mb – Etap I - 2,6
km.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają następujące dokumenty:
- Dokumentacja projektowa (w tym uzgodnienia, część rysunkowa) - Załącznik nr 2a do SWZ,
- Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB) - Załącznik nr 2b do SWZ,
- Przedmiar robót - Załącznik nr 2c do SWZ.
Miejscem realizacji przedmiotu zamówienia będzie teren Nadleśnictwa Lubniewice (lokalizacja: gmina Krzeszyce, obręb Rudna, gmina Lubniewice, obręb Jarnatów).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 06.07.2022 r. do godziny 9:00 nie złożono żadnej oferty.
Zgodnie z art. 255 pkt 1) PZP, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2022-07-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane