Wykonanie instalacji tlenu medycznego w budynku chirurgii SP ZOZ Szpital nr 2 w Mysłowicach – w związku z COVID-19

SP ZOZ Szpital nr 2 im. T. Boczonia w Mysłowicach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00249641
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00249641/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-12 09:52
Lokalizacja
Mysłowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6cbc49b7-e251-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
2220685722
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Gazy medyczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00249641 z dnia 2022-07-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie instalacji tlenu medycznego w budynku chirurgii SP ZOZ Szpital nr 2 w Mysłowicach – w związku z COVID-19

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SP ZOZ Szpital nr 2 im. T. Boczonia w Mysłowicach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000308258

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bytomska 41

1.5.2.) Miejscowość: Mysłowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-400

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia_publiczne@szpital2myslowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital2myslowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.portal.smartpzp.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie instalacji tlenu medycznego w budynku chirurgii SP ZOZ Szpital nr 2 w Mysłowicach – w związku z COVID-19

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6cbc49b7-e251-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00249641

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00192320/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Szp.2/NZ-271-13/22

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w formule zaprojektuj i wybuduj zadania pn: Wykonanie instalacji tlenu medycznego w budynku chirurgii SP ZOZ Szpital nr 2 w Mysłowicach – w związku z COVID-19.
Postępowanie jest organizowane z podziałem na dwie części. Część I obejmuje wykonanie, dokumentacji projektowej a część II wykonanie robót budowlanych zgodnie z opracowaną dokumentacją.
Zadanie polega na podłącze4niu oddziałów szpitalnych znajdujących się w budynku chirurgii do centralnej instalacji tlenu medycznego, co pozwoli zabezpieczyć pacjentów w tlen medyczny, bez konieczności zaopatrywania oddział w butle 40 l.
a) wykonanie na oddziale chirurgii urazowej 20 szt gniazd tlenu
b) wykonanie na oddziale chirurgii ogólnej 18 szt gniazd tlenu
c) wykonanie na oddziale rehabilitacji 14 szt gniazd tlenu
d) wykonanie na oddziale okulistycznym 8 szt gniazd tlenu

4.5.3.) Główny kod CPV: 24111500-0 - Gazy medyczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu Zamawiający omyłkowo podał, ze pomalować należy jedynie ściany, na których wykonano nową instalację tlenu w ramach postępowania, podczas gdy Zamawiający wymaga pomalowania wszystkich ścian i sufitów w danym pomieszczeniu. Tym samym zmieni się powierzchnia malowania.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 205200,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 330000,00 PLN

2022-07-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane