Modernizacja łazienek w budynku „B” Szkoły Podstawowej nr 340 przy ul. Lokajskiego 3 w Warszawie.
MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA DZIELNICA URSYNÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00249654
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00249654/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-12 09:55
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b6ddec57-d049-11ec-9ed6-82024ae9c4d2
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00249654 z dnia 2022-07-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja łazienek w budynku „B” Szkoły Podstawowej nr 340 przy ul. Lokajskiego 3 w Warszawie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA DZIELNICA URSYNÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525964000138
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Komisji Edukacji Narodowej 61
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-777
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ursynow.wzp@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ursynow.um.warszawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.um.warszawa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja łazienek w budynku „B” Szkoły Podstawowej nr 340 przy ul. Lokajskiego 3 w Warszawie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b6ddec57-d049-11ec-9ed6-82024ae9c4d2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00249654
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00016469/21/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.43 Modernizacja budynku SP 340 przy ul. Lokajskiego 3 w Warszawie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00152939/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 29/WZP/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 872887,81 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: Modernizacja łazienek w budynku „B” Szkoły Podstawowej nr 340 przy ul. Lokajskiego 3 w Warszawie.
Informacje ogólne
Główny budynek „B” szkoły stanowi skrzydło równoległe do ulicy Belgradzkiej o dwóch i trzech kondygnacjach nadziemnych i częściowej kondygnacji podziemnej. Prostopadle do niego i połączone z nim jest jednokondygnacyjne skrzydło łącznika z przylegającą salą gimnastyczną oraz budynek dobudowany w późniejszym czasie składający się z dwóch kondygnacji nadziemnych i kondygnacji podziemnej. Budynek posiada dwa niezależne wejścia. Przed budynkiem powierzchnia zielona z niskimi i wysokimi nasadzeniami oraz parkingiem dla samochodów osobowych od strony północno-wschodniej. Dodatkowe wejście do części parterowej, do którego prowadzi pochylnia terenowa dla osób niepełnosprawnych.
Na terenie działki objętej opracowaniem znajdują się:
- budynek szkoły wraz z salą gimnastyczną,
- powierzchnie utwardzone (drogi, chodniki, schody terenowe)
- zieleń niska i wysoka,
- sieci uzbrojenia terenu (przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne, deszczowe, elektroenergetyczne, ciepłownicze i teletechniczne).
Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej.
Dane charakterystyczne:
- Powierzchnia zabudowy: ok. 5900 m2
- Kubatura: 19.500 m3
Prace budowlane mają na celu polepszenie warunków higieniczno - sanitarnych w placówce. Planowane prace budowlane polegają na kompleksowej modernizacji łazienek i pomieszczeń sanitarnych poprzez mi.in.: wymianę urządzeń sanitarnych, wymianie instalacji, remoncie ścian podłóg.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa treść pkt 6 SWZ, która stanowi jednocześnie załącznik nr 2 do projektowanych postanowień umowy oraz:
1) Projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 3 do SWZ;
2) Dokumentacja projektowa, stanowiąca załącznik nr 6a do SWZ, będący jednocześnie załącznikiem do projektowanych postanowień umowy
3) Przedmiar robót, stanowiący załącznik nr 6b do SWZ, będący jednocześnie załącznikiem do projektowanych postanowień umowy
4) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót, stanowiąca załącznik nr 6c do SWZ, będąca jednocześnie załącznikiem do projektowanych postanowień umowy
5) Wzór materiałów informacyjnych, stanowiący załącznik nr 6d do SWZ, będący jednocześnie załącznikiem do projektowanych postanowień umowy
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1398621,77 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1398621,77 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1398621,77 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Łunibud Sp. J. Łuniewski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1130948198
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1398621,77 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 65 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-07-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |