Przebudowa mostu w ciągu drogi powiatowej nr 2405 R Jaszczurowa – Wiśniowa w km 5 + 674 w miejscowości Pstrągówka wraz z dojazdami.
POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W STRZYŻOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00250111
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00250111/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-12 11:23
- Lokalizacja
- Strzyżów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e2531fc8-e7e8-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 8191510169
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00250111 z dnia 2022-07-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa mostu w ciągu drogi powiatowej nr 2405 R Jaszczurowa – Wiśniowa w km 5 + 674 w miejscowości Pstrągówka wraz z dojazdami.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W STRZYŻOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370488207
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Łukasiewicza 33
1.5.2.) Miejscowość: Strzyżów
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-100
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.7.) Numer telefonu: 172761932
1.5.8.) Numer faksu: 172761932
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzd@strzyzow.un.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.pzd.strzyzowski.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.pzd.strzyzowski.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Wykonywanie obowiązków zarządcy dróg powiatowych w rozumieniu przepisów ustawy o drogach publicznych.
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa mostu w ciągu drogi powiatowej nr 2405 R Jaszczurowa – Wiśniowa w km 5 + 674 w miejscowości Pstrągówka wraz z dojazdami.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e2531fc8-e7e8-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00250111
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00030811/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Przebudowa mostu w ciągu drogi powiatowej nr 2405 R Jaszczurowa - Wiśniowa w km 5+674 w miejscowości Pstrągówka wraz z dojazdami
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00202335/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZD.261.6.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: „Przebudowa mostu w ciągu drogi powiatowej nr 2405 R Jaszczurowa – Wiśniowa w km 5 + 674 w miejscowości Pstrągówka wraz z dojazdami” Zakres robót obejmuje: roboty przygotowawcze, roboty ziemne, roboty rozbiórkowe drewnianych elementów istniejącego mostu, przebudowę przepustu stalowego z blachy spiralnie karbowanej pod koroną drogi z umocnieniem wlotu
i wylotu, wzmocnienie korpusów przyczółków i ustroju nośnego mostu oraz skrzydełek wykonanie pomostu z belek mostowych sprężonych typu DS 6, frezowanie nawierzchni bitumicznej na dojazdach do mostu na długości ok.1000 mb, wykonanie warstwy wiążącej i ścieralnej z MMA na moście i dojazdach, montaż elementów bezpieczeństwa ruchu na moście i dojazdach, uzupełnienie poboczy drogi destruktem asfaltowym, roboty wykończeniowe.
Szczegółowy zakres robót określa przedmiar robót, wzór kosztorysu ofertowego oraz STWiORB, które stanowią załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu złożono dwie oferty nie podlegające odrzuceniu. Jednakże cena oferty najkorzystniejszej przewyższyła kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, dlatego podjęto decyzję o unieważnieniu postepowania.| 2022-07-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |