Przebudowa z rozbudową drogi powiatowej Nr 2072B – ul. Białostocka w Wysokiem Mazowieckiem wraz z rozbiórką i budową mostu na rzece Brok oraz przebudową i budową niezbędnej infrastruktury technicznej
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W WYSOKIEM MAZOWIECKIEM
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00250158
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00250158/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-12 11:34
- Lokalizacja
- Wysokie Mazowieckie, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2d6efc60-e7c3-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7221336191
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00250158 z dnia 2022-07-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa z rozbudową drogi powiatowej Nr 2072B – ul. Białostocka w Wysokiem Mazowieckiem wraz z rozbiórką i budową mostu na rzece Brok oraz przebudową i budową niezbędnej infrastruktury technicznej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W WYSOKIEM MAZOWIECKIEM
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450672604
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 1 Maja 8
1.5.2.) Miejscowość: Wysokie Mazowieckie
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-200
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: emilia.sekowska@zdpwm.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdpwm.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zdpwm1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa z rozbudową drogi powiatowej Nr 2072B – ul. Białostocka w Wysokiem Mazowieckiem wraz z rozbiórką i budową mostu na rzece Brok oraz przebudową i budową niezbędnej infrastruktury technicznej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2d6efc60-e7c3-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00250158
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00023446/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa z rozbudową drogi powiatowej Nr 2072B – ul. Białostocka w Wysokiem Mazowieckiem wraz z rozbiórką i budową mostu na rzece Brok oraz przebudową i budową niezbędnej infrastruktury technicznej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00200997/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 02/I/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem opracowania jest projekt wykonawczy realizowany zadania pn.: „Przebudowa z rozbudową drogi powiatowej Nr 2072B - ul. Białostocka w Wysokiem Mazowieckiem wraz z rozbiórką i budową mostu na rzece Brok oraz przebudową i budową niezbędnej infrastruktury technicznej”. Zakresem opracowania objęto: odcinek drogi powiatowej Nr 2072B od km 0+000,00 do km 0+632,00 o długości 0,632 km. Odcinek drogi powiatowej zlokalizowany jest na terenie miasta Wysokie Mazowieckie w powiecie wysokomazowieckim, w województwie podlaskim.
Zakres robót obejmuje:
- roboty drogowe: przebudowa drogi powiatowej Nr 2072B od km 0+035,00 do km 0+632,00,
wykonanie dodatkowych pasów do skrętu w lewo, przebudowa skrzyżowania drogi powiatowej z drogami bocznymi – ul. Marii Skłodowskiej-Curie, ul. Tadeusza Kościuszki oraz ul. 25-lecia Osiedla, przebudowa oraz budowa zjazdów indywidualnych i publicznych, budowa i przebudowa chodników dla pieszych, budowa ścieżek rowerowych, przebudowa zatok postojowych dla samochodów osobowych,
- rozbiórkę i budowę mostu na rzece Brok w km 0+194,00,
- budowę i rozbiórkę tymczasowej kładki dla pieszych na rzece Brok,
- tymczasowa kładka dla pieszych zostanie rozebrana w ciągu 6 m-cy od uzyskania
pozwolenia na użytkowanie nowego obiektu,
- rozbiórkę budynku jednorodzinnego po stronie prawej w km 0+345,00,
- przebudowę i budowę kanalizacji deszczowej,
- budowę sieci elektrycznej oświetlenia drogi,
- przebudowę kolidującej infrastruktury elektroenergetycznej,
- rozbiórkę i budowę sieci elektroenergetycznej niskiego napięcia nN,
- przebudowę kolidującej infrastruktury telekomunikacyjnej oraz kanału technologicznego
SSPW,
- wycinkę drzew zlokalizowanych w obrębie planowanej przebudowy.
Założenia projektowe
- klasa techniczna: Z,
- prędkość projektowa: 40 km/h,
- kategoria ruchu –KR3
- szerokość pasów ruchu: 3,0m,
- szerokość zieleńca: 1,9-3,0m,
- szerokość chodników: 2,0m,
- szerokość ścieżki rowerowej: 2,0-2,5m,
- długość odcinka drogi: 0,597km.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 12342411,35 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 12753361,89 PLN
| 2022-07-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |