Modernizacja budynku mieszkalnego nadleśniczówki wraz z zagospodarowaniem terenu

Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Suwałki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00250190
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00250190/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-12 11:37
Lokalizacja
Suwałki, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-41d393f2-ec95-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
8440008263
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie parkingówRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaWynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej

Wykonawcy

1 przyznane

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00250190 z dnia 2022-07-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku mieszkalnego nadleśniczówki wraz z zagospodarowaniem terenu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Suwałki

1.3.) Oddział zamawiającego: Nadleśnictwo Suwałki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790504898

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Suwałki

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-400

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski

1.5.7.) Numer telefonu: 87 566 42 92

1.5.8.) Numer faksu: 87 566 28 78

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: suwalki@bialystok.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.suwalki.bialystok.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_suwalki

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja budynku mieszkalnego nadleśniczówki wraz z zagospodarowaniem terenu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-41d393f2-ec95-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00250190

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00153374/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja budynku mieszkalnego (nadleśniczówka)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00211452/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.27.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 358835,57 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane pod nazwą: „Modernizacja budynku mieszkalnego nadleśniczówki wraz z zagospodarowaniem terenu”.
Lokalizacja inwestycji: Suwałki, ul. Wojska Polskiego 75, 16-400 Suwałki, województwo podlaskie.
Określenie przedmiotu i zakresu zamówienia:
a) Modernizacja budynku mieszkalnego nadleśniczówki (nr inw. 110/454) polegająca na:
1. Wymianie poszycia dachowego na (gont blaszany) typu „Janosik” w tym roboty towarzyszące m.in. poszerzenie okapów, wymiana orynnowania, montaż instalacji odgromowej;
2. Wymianie drzwi zewnętrznych wejściowych – 2 szt. (stolarka drewniana, grubość 78 mm +/- 5 mm, przeszklone) – do uzgodnienia z Zamawiającym;
3. Ulepszeniu schodów zewnętrznych wraz z balustradą (w tym okładziny schodów z płyt kamiennych płomieniowanych typu Maple Red – stopnie płomieniowane 3 cm gr.). Balustrada drewniana - poręcz z drewna liściastego;
4. Wymianie deski elewacyjnej (ewentualna wymiana izolacji – po uprzedniej decyzji Zamawiającego). Deska elewacyjna świerkowa gr. 21 mm, szer. 12 cm, klasa A/B;
5. Wykonaniu izolacji fundamentów oraz nowej wyprawy wykonanej z tynku żywicznego;
6. Modernizacji istniejącego systemu C.O i C.W.U w części piwnicznej w tym:
a) wymiana kotła na pellet 5 klasy z możliwością spalania innych paliw oraz montaż pompy ciepła powietrze – woda z zasobnikiem na C.W.U. – 300 litrów – do uzgodnienia z Zamawiającym;
b) wykonaniu przyłącza do zasilania wodnego budynku gospodarczego;
7. Wymianie instalacji elektrycznej w części piwnicznej wraz z wykonaniem przyłącza do zasilenia budynku gospodarczego;
8. Wykonaniu ściany oddzielenia przeciwpożarowego z drzwiami ppoż EI 30;
9. Tynkowaniu, malowaniu części piwnicznej;
10. Wykonaniu opaski oraz ciągów pieszych wykonanych z kostki brukowej typu STAROBRUK gr. 6 cm (wjazd do garażu gr. 8cm);
11. Wymianie drzwi wewnętrznych, bramy garażowej z napędem oraz okien w części piwnicznej;
12. Wykonaniu nowych okładzin podłóg i schodów części piwnicznej (płytka drewnopodobna – do ustalenia z Zamawiającym);
13. Demontażu oraz montażu nowej przydomowej oczyszczalni ścieków wraz z studnią chłonną.

b) Podłączenie instalacji elektrycznej oświetlenia „starej szkółki” (Ustronie) do istniejącego zasilania szkółki kontenerowej.
Zakres ww. zadania obejmuje demontaż istniejącego licznika Ustronie oraz podłączenie instalacji do istniejącego zasilania.

Szczegółowy zakres prac objętych przedmiotem zamówienia określony został w:
a. dokumentacji projektowo-technicznej zawierajacej szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 3 do niniejszej SWZ):
b. kosztorysach ofertowych wraz z przedmiarami robót (załączniki nr 2 do niniejszej SWZ)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Postępowanie zakończyło się unieważnieniem.
Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy.
W terminie składania ofert wpłynęła jedna oferta, której wartość przekracza kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia. Zamawiający nie uzyskał zgody na zwiększenie kwoty przeznaczonej na
sfinansowanie zamówienia do ceny złożonej oferty.
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 3 ustawy Prawo Zamówień Publicznych
(t.j. Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 z późn. zm.), zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
2022-07-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane