Sukcesywne dostawy materiałów chirurgicznych: nici, staplerów, klipsów, kleju
WIELOSPECJALISTYCZNY SZPITAL MIEJSKI IM.DR EMILA WARMIŃSKIEGO - SPZOZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00250351
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-07-12 12:07
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9532293970
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Szwy chirurgiczneTworzywa do szwów chirurgicznychKlamry chirurgiczneMateriały medyczneUrządzenia medyczne
Wykonawcy
14 przyznanych
YAVO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBełchatów, PL
5724 PLNYAVO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBełchatów, PL
9826,79 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
10 896,23 PLNYAVO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBełchatów, PL
1388,52 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
10 896,23 PLNSURG-TECH LEKI I KUCHARSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWAJasin, PL
22 864 PLNYAVO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBełchatów, PL
5622,31 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
10 896,23 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
10 896,23 PLNAESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
5789 PLN"BERYL MED POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
3572,64 PLNTELEFLEX POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
3107,81 PLNSUN-MED S.C. DOMINIK SIEKIERSKI, SŁAWOMIR NAPARTYŁódź, PL
1458 PLNSUN-MED S.C. DOMINIK SIEKIERSKI, SŁAWOMIR NAPARTYŁódź, PL
1458 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.