Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej Słosinko- Domanice do gruntów rolnych, na odcinku 500mb, pow. bytowski, woj. pomorskie
Gmina Miastko
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00250529
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00250529/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-12 12:40
- Lokalizacja
- Miastko, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-95daa889-e16e-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 8421771911
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00250529 z dnia 2022-07-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej Słosinko- Domanice do gruntów rolnych, na odcinku 500mb, pow. bytowski, woj. pomorskie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miastko
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979536
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Grunwaldzka 1
1.5.2.) Miejscowość: Miastko
1.5.3.) Kod pocztowy: 77-200
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ireneusz.ferenc@um.miastko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miastko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/um_miastko1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej Słosinko- Domanice do gruntów rolnych, na odcinku 500mb, pow. bytowski, woj. pomorskie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-95daa889-e16e-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00250529
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00005969/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Przebudowa odcinka drogi gminnej Słosinko-Domanice.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00187822/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WRG.271.21.2022.MJ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na modernizacji (przebudowie) drogi dojazdowej Słosinko – Domanice do gruntów rolnych poprzez ułożenie nawierzchni asfaltowej na istniejącej nawierzchni z bruku kamiennego wraz z utwardzeniem poboczy kruszywem i wykonaniem rowów odwadniających. Długość przebudowywanego odcinka wynosi 500 mb, w (km 0+320 – 0+820) na działce nr 413. Zakres objęty przedmiotem zamówienia przedstawia załącznik nr 10 do swz.
2. Stosownie do art. 31 ust. 1 Pzp przedmiot zamówienia opisuje się za pomocą:
2.1 dokumentacji projektowych w zakresie objętym przedmiotem zamówienia:
1) „Przebudowa odcinka drogi dojazdowej Słosinko – Domanice, działka nr 7 i 413 oraz remont nawierzchni na dz. 428 obr. ew. Słosinko” - na odcinku w km 0+320 – 0+820.
2.2. Specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót.
2.3. Na wykonanie przedmiotu zamówienia określonego w poz. 2.1. swz i opisanego w/w dokumentach składa się następujący zakres rzeczowy:
1) prace przygotowawcze;
2) roboty ziemne;
3) wykonanie jednostronnego lub dwustronnego poszerzenia drogi o szerokości min. 0,3 m z kruszywa łamanego 0 - 31,5mm;
4) ułożenie warstwy wyrównawczej z betonu asfaltowego AC 16W 50/70 o gr. 4 cm na istniejącej drodze z brukowca kamiennego o szerokości 3,5 m oraz na poszerzeniach drogi;
5) ułożenie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego AC 16W 50/70 o gr. 7cm;
6) ułożenie warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno – bitumicznej AC 11S 50/70 o gr. 5cm;
7) wykonanie poboczy o szerokości łącznej 2 x 1,0-1,5 m z kruszywa łamanego 0-31,5mm;
8) spadki drogi dostosować do warunków w terenie;
9) wykonanie odwodnienia drogi- plantowanie poboczy;
10) wykonanie oznakowania pionowego na czas robót;
11) zapewnienie bieżącej obsługi geodezyjnej;
12) pozostałe roboty: tymczasowe i pomocnicze związane z wykonaniem robót wskazanych w poz. 1) do 11) swz.
Uwaga!
Wykonawca zobowiązany jest do wykonania i montażu 2 tablic promocyjno-informacyjnych, zgodnie z wytycznymi Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45236000-0 - Wyrównywanie terenu
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 459891,51 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 953398,19 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 459891,51 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LEMAR Leszek Bigus
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8421051364
7.3.3) Ulica: Płotowska 2
7.3.4) Miejscowość: Niezabyszewo
7.3.5) Kod pocztowy: 77-132
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 459891,51 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2022-07-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |