Dostawa i montaż dygestorium wraz z dostawą i wykonaniem kanału wyciągowego na potrzeby Laboratorium Wymiany Ciepła przy Wrzeniu w pom 3.11 bud. B Politechniki Świętokrzyskiej.

Politechnika Świętokrzyska

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00250934
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00250934/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2022-07-12 13:47
Lokalizacja
Kielce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-18e9e7a8-e7d7-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
6570009774
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)Roboty budowlaneInstalowanie wentylacjiRoboty w zakresie instalacji elektrycznych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00250934 z dnia 2022-07-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż dygestorium wraz z dostawą i wykonaniem kanału wyciągowego na potrzeby Laboratorium Wymiany Ciepła przy Wrzeniu w pom 3.11 bud. B Politechniki Świętokrzyskiej.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Świętokrzyska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001695

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 7

1.5.2.) Miejscowość: Kielce

1.5.3.) Kod pocztowy: 25-314

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@tu.kielce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tu.kielce.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://tu-kielce.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i montaż dygestorium wraz z dostawą i wykonaniem kanału wyciągowego na potrzeby Laboratorium Wymiany Ciepła przy Wrzeniu w pom 3.11 bud. B Politechniki Świętokrzyskiej.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-18e9e7a8-e7d7-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00250934

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00202646/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AZA-381-20/22

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 50424,64 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż dygestorium wraz z dostawą i wykonaniem kanału wyciągowego na potrzeby Laboratorium Wymiany Ciepła przy Wrzeniu w pom. 3.11 bud. B Politechniki Świętokrzyskiej.
Szczegółowy opis dostawy i montaż dygestorium wraz z dostawą i wykonaniem kanału wyciągowego określono w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 62 022,31 zł brutto. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny oferty z najniższą ceną, która wynosi 110 815,53 zł brutto.
Oferta Klimatechnika S.C. Krzysztof Cienciała, Anna Cienciała z siedzibą w Kielcach, przewyższa możliwości Zamawiającego
2022-07-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy