DOSTAWA ODZIEŻY MEDYCZNEJ I ŚRODKÓW OCHRONY MEDYCZNEJ
Uniwersytet Zielonogórski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00251015
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-07-12 13:59
- Lokalizacja
- Zielona Góra, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9730713421
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Odzież ochronna i zabezpieczającaOdzież medyczna
Wykonawcy
13 przyznanych
MERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL
784,2 PLNMERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL
227,24 PLNMERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL
653,5 PLNIZABELA WINTONIAKZielona Góra, PL
28 987,41 PLNMERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL
261,4 PLNMERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL
862,62 PLNMERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL
104,56 PLNEM POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJISulejówek, PL
3972 PLNADRIAN BETOŃPabianice, PL
1900 PLNIZABELA WINTONIAKZielona Góra, PL
4546,08 PLNSINMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPrzyszowice, PL
46 357,5 PLNSINMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPrzyszowice, PL
82 451 PLNSINMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPrzyszowice, PL
46 357,5 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.