PRACE REMONTOWO - BUDOWLANE NA TERENIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 6 W BIAŁEJ PODLASKIEJ W RAMACH PROGRAMU „DOSTĘPNA SZKOŁA”

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2 IM. ADAMA MICKIEWICZA W BIAŁEJ PODLASKIEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00251176
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00251176/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-12 14:25
Lokalizacja
Biała Podlaska, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-054fa5f6-f3a2-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
5371684343
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty murarskie i muroweRoboty instalacyjne elektryczneKładzenie płytekRoboty malarskieTynkowanieInstalowanie windWindy mechaniczneRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00251176 z dnia 2022-07-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
PRACE REMONTOWO - BUDOWLANE NA TERENIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 6 W BIAŁEJ PODLASKIEJ W RAMACH PROGRAMU „DOSTĘPNA SZKOŁA”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2 IM. ADAMA MICKIEWICZA W BIAŁEJ PODLASKIEJ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030135981

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Leszczynowa 16

1.5.2.) Miejscowość: Biała Podlaska

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-500

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.7.) Numer telefonu: 83 342-69-51

1.5.8.) Numer faksu: 83 342-69-51

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zso2bp@poczta.onet.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sp6micek.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

PRACE REMONTOWO - BUDOWLANE NA TERENIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 6 W BIAŁEJ PODLASKIEJ W RAMACH PROGRAMU „DOSTĘPNA SZKOŁA”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-054fa5f6-f3a2-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00251176

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie realizowane jest w ramach projektu „Dostępna Szkoła - IV Osi priorytetowej Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój „Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa”, Działanie 4.1 Innowacje społeczne.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00223372/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SP6.2911.1.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 367050,27 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są prace remontowo - budowlane na terenie Szkoły Podstawowej nr 6 w Białej Podlaskiej w ramach programu „Dostępna szkoła”.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ. Składają się na niego następujące dokumenty:
1) opis przedmiotu zamówienia;
2) przedmiar robót;
3) Model Dostępnej Szkoły wraz z załącznikiem;
3. Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą kosztorys ofertowy sporządzony metodą uproszczoną z zastosowaniem cen jednostkowych (przygotowany zgodnie z przedmiarem robót stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ);

4.5.3.) Główny kod CPV: 45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45431000-7 - Kładzenie płytek

45442100-8 - Roboty malarskie

45410000-4 - Tynkowanie

45313100-5 - Instalowanie wind

42416130-5 - Windy mechaniczne

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu do upływu terminu składania ofert nie złożono żadnej oferty.
2022-07-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane