wzmocnienie nawierzchni ulicy Nasiennej w Stargardzie

Gmina Miasto Stargard

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00251288
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00251288/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-12 14:42
Lokalizacja
Stargard, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-63e4f4bd-e246-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
8542228873
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni ulic

Wykonawcy

1 przyznane

PANKAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMarcelin 19, PL · lot 0
280 759,8 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00251288 z dnia 2022-07-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
wzmocnienie nawierzchni ulicy Nasiennej w Stargardzie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Stargard

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685734

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Hetmana Stefana Czarnieckiego 17

1.5.2.) Miejscowość: Stargard

1.5.3.) Kod pocztowy: 73-110

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@um.stargard.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.stargard.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/um_stargard

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

wzmocnienie nawierzchni ulicy Nasiennej w Stargardzie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-63e4f4bd-e246-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00251288

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00025772/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Poprawa nawierzchni jezdni ulic Nasiennej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00190454/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TZ.271.10.2022.2

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 234550 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Określenie przedmiotu zamówienia:
1) wykonanie wszystkich niezbędnych robót związanych z cienkowarstwowym wzmocnieniem powierzchniowym nawierzchni ulicy Nasiennej w Stargardzie, mieszanką mineralno-emulsyjną na zimno - w zakresie i granicach określonych dokumentami zamówienia, a w tym:
a) prace pomiarowe i roboty przygotowawcze,
b) uzupełnienie ubytków w nawierzchni,
c) regulacja studzienek i innych elementów infrastruktury podziemnej,
d) dwukrotna warstwa z mieszanki mineralno-emulsyjnej zgodnie z SST D-05.03.19,
e) odtworzenie oznakowania poziomego,
2. Orientacyjne wielkości ilustrujące skalę zamówienia:
1) powierzchnia wzmacnianej nawierzchni ~ 6 440 m2

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 280759,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 307158,06 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 280759,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PANKAS Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5220101958

7.3.3) Ulica: Marcelin 19

7.3.4) Miejscowość: Gwda Wielka

7.3.5) Kod pocztowy: 78-422

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 280759,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamawiający nie żądał w ofercie informacji o zakresie ewentualnego podwykonawstwa, dlatego nie ma wiedzy czy
wykonawca zamierza powierzyć część zamówienia podwykonawcom. Nie mając innej możliwości na pytanie "Czy
wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części
zamówienia podwykonawcom" zaznaczono NIE.
2022-07-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane