Budowa i modernizacja infrastruktury kulturalnej na terenie Gminy Miejsce Piastowe
Gmina Miejsce Piastowe
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00251316
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00251316/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-12 14:46
- Lokalizacja
- Miejsce Piastowe, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-95d66928-e633-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 6842380130
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00251316 z dnia 2022-07-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa i modernizacja infrastruktury kulturalnej na terenie Gminy Miejsce Piastowe
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejsce Piastowe
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440583
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dukielska 14
1.5.2.) Miejscowość: Miejsce Piastowe
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-430
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@miejscepiastowe.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.miejscepiastowe.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/p/miejscepiastowe1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
wykonywanie zadań własnych gminy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa i modernizacja infrastruktury kulturalnej na terenie Gminy Miejsce Piastowe2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-95d66928-e633-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00251316
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00033702/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa i modernizacja infrastruktury kulturalnej na terenie Gminy Miejsce Piastowey
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00197504/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.7.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
Zadanie 1 Budowa budynku wielofunkcyjnego w miejscowości Miejsce Piastowe. Inwestycja polega na budowie: budynku zaplecza szatniowo-socjalnego przy boisku piłkarskim w Miejscu Piastowym wraz z wewnętrzną instalacją gazową i zbiornikiem bezodpływowym na nieczystości ciekłe oraz elementami zagospodarowania (skarpy ziemne, utwardzenie terenu) na działce nr 95/2 w Miejscu Piastowym.
Zadanie 2 Remont Domu Ludowego w miejscowości Zalesie. Inwestycja polega na wykonaniu remontu (modernizacji) pomieszczeń Domu Ludowego w Zalesiu zlokalizowanego na działce nr 284 obręb Targowiska.
Zadanie 3 Przebudowa Domu Ludowego w miejscowości Łężany. Inwestycja polega na przebudowie wraz ze zmianą sposobu użytkowania części budynku Domu Ludowego w Łężanach zlokalizowanego przy ul. Jana Pawła II 2, działki nr 1155/2 i 1156/1 obręb Łężany. Na poziomie piwnicy zaplanowano pomieszczenia magazynowe, w części holu głównego zaprojektowano rozdzielnię cateringu, natomiast na piętrze będzie przygotowalnia dla cateringu. Ponadto na piętrze roboty budowlane dotyczą pomieszczeń 2.8, 2.9, 2.10, 2.11, 2.12.
Zadanie 4 Budowa budynku wielofunkcyjnego w miejscowości Rogi. Inwestycja polega na budowie dwukondygnacyjnego budynku użyteczności publicznej o funkcji usługowej wraz z przebudową zewnętrznej instalacji kanalizacji deszczowej, przebudową gazociągu i przyłącza gazowego oraz budową przyłącza wody i zewnętrznego odcinka wewnętrznej instalacji kanalizacyjnej na działkach nr 989 i 988/1 w Rogach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45262300-4 - Betonowanie
45262520-2 - Roboty murowe
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45422000-1 - Roboty ciesielskie
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
39220000-0 - Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na mocy art. 255 ust. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 z późn. zm.).Oferta z najniższą ceną, złożona przez wykonawcę: Firma Handlowa ROSE Tomasz Leszczak z siedzibą w Strzyżowie, ul. Bieszczadzka 16a, 38-100 Strzyżów, przewyższa kwotę, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Zgodnie z dyspozycją art. 255 ust. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 z późn. zm.), Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4998761,01 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7252030,17 PLN
| 2022-07-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |