Rozbudowa drogi gminnej 470288K w km od 00+015,84 do km 00+082,00 (obiekt mostowy w km 00+057), w miejscowości Spytkowice, Gmina Spytkowice
Gmina Spytkowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00251574
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00251574/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-12 16:13
- Lokalizacja
- Spytkowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-865899a8-bbde-11ec-aa46-6a814e8de928
- Identyfikator
- 5511123930
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00251574 z dnia 2022-07-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa drogi gminnej 470288K w km od 00+015,84 do km 00+082,00 (obiekt mostowy w km 00+057), w miejscowości Spytkowice, Gmina Spytkowice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Spytkowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182090
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zamkowa 12
1.5.2.) Miejscowość: Spytkowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-116
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 33 879 18 20
1.5.8.) Numer faksu: +48 33 879 15 60
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@spytkowice.net.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spytkowice.net.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/7516fe47-cb84-4051-9ca4-b3e81c403d45, https://bip.malopolska.pl/ugspytkowice,m,403411,2022.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa drogi gminnej 470288K w km od 00+015,84 do km 00+082,00 (obiekt mostowy w km 00+057), w miejscowości Spytkowice, Gmina Spytkowice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-865899a8-bbde-11ec-aa46-6a814e8de928
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00251574
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00030275/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Rozbudowa drogi gminnej 470288K w km od 00+015,84 do km 00+082,00 (obiekt mostowy w km 00+057) w m. Spytkowice, Gmina Spytkowice – ul. Sosienki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00122923/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PPRI.271.1.5.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: „Rozbudowa drogi gminnej 470288K w km od 00+015,84 do km 00+082,00 (obiekt mostowy w km 00+057), w miejscowości Spytkowice, Gmina Spytkowice”, w ramach którego Zamawiający przewiduje do wykonania:
• rozbudowę drogi gminnej ul. Sosienki w km 0+015,84 do km 0+082,00,
• rozbiórkę i budowę nowego mostu w km 2+380 na potoku Spytkowickim (w km 0+057 drogi gminnej),
• budowę sieci kanalizacji deszczowej z włączeniem do potoku poprzez projektowany wylot kanalizacji, obejmującą: studnie kanalizacyjne fi 1000 mm, wpusty deszczowe fi 500 mm, kolektor kanalizacji PVC fi 315 mm, separator wraz z osadnikiem, wylot betonowy kanalizacji wraz z klapą zwrotną,
• przebudowę zjazdów indywidualnych
• budowę mijanki w km 0+022,28 do km 0+051,92,
• przebudowę sieci teletechnicznej,
• rozbiórkę istniejących ogrodzeń wraz z ich odbudową,
• umocnienie skarp potoku poprzez kosze gabionowe obetonowane i kosze siatkowo-kamienne,
• umocnienie dna cieku poprzez narzut kamienny typu ciężkiego z zabezpieczeniem na końcu i początku umocnienia gurtem betonowym.,
• oznakowanie.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót oraz przedmiarze robót, które stanowią załącznik do SWZ (Rozdział IV i V SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych
45231600-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45232300-5 - Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na w/w postępowanie nie złożono żadnej oferty| 2022-07-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |