Budowa bieżni do skoku w dal wraz z modernizacją boiska do piłki plażowej na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 w Chełmie w ramach Budżetu Obywatelskiego w formule „zaprojektuj i wybuduj”
Miasto Chełm
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00251784
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00251784/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-13 08:34
- Lokalizacja
- Chełm, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-982fabe4-f2eb-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5632167582
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00251784 z dnia 2022-07-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa bieżni do skoku w dal wraz z modernizacją boiska do piłki plażowej na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 w Chełmie w ramach Budżetu Obywatelskiego w formule „zaprojektuj i wybuduj”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Chełm
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110198238
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lubelska 65
1.5.2.) Miejscowość: Chełm
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-100
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@umchelm.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.chelm.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umchelm.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa bieżni do skoku w dal wraz z modernizacją boiska do piłki plażowej na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 w Chełmie w ramach Budżetu Obywatelskiego w formule „zaprojektuj i wybuduj”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-982fabe4-f2eb-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00251784
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00020815/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Budowa bieżni do skoku w dal wraz z modernizacją boiska do piłki plażowej na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 w Chełmie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00221930/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.5.31.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa bieżni do skoku w dal wraz z modernizacją boiska do piłki plażowej na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 w Chełmie w ramach Budżetu Obywatelskiego w formule „zaprojektuj i wybuduj”.
Przedmiot zamówienia obejmuje jest opracowanie dokumentacji projektowej, a następnie wykonanie robót w ramach realizacji zadania inwestycyjnego w systemie „zaprojektuj i wybuduj”, polegającego na budowie bieżni dwutorowej o nawierzchni tartanowej zakończonej zeskocznią piaskową do skoku w dal oraz modernizacji istniejącego boiska do piłki plażowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
37424000-6 - Sprzęt do skoków gimnastycznych
37450000-7 - Sprzęt do sportów uprawianych na boiskach lub na kortach
37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu
45236119-7 - Naprawa boisk sportowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego termin składania ofert upłynął dnia 08.07.2022 r. o godz. 10:00. Do dnia i godziny wyznaczonej na składanie ofert, nie wpłynęła żadna oferta. Przedmiotowe postępowanie ulega unieważnieniu w oparciu o art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ nie złożono żadnej oferty.| 2022-07-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |