Wymiana źródeł ciepła oraz instalacji centralnego ogrzewania w budynku Szkoły Podstawowej w Dziergowicach

GMINA BIERAWA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00251792
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00251792/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-13 08:36
Lokalizacja
Bierawa, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7968b177-dcb8-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
7492055417
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne w budynkachPompy grzewczeWiercenie studni wodnychInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

ENERKO ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL · lot 0
1 778 738,01 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00251792 z dnia 2022-07-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana źródeł ciepła oraz instalacji centralnego ogrzewania w budynku Szkoły Podstawowej w Dziergowicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BIERAWA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412935

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 12

1.5.2.) Miejscowość: Bierawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 47-240

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.7.) Numer telefonu: +48774872266

1.5.8.) Numer faksu: +48774872262

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@bierawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bierawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.bierawa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana źródeł ciepła oraz instalacji centralnego ogrzewania w budynku Szkoły Podstawowej w Dziergowicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7968b177-dcb8-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00251792

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00009424/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Wymiana źródeł ciepła oraz instalacji centralnego ogrzewania w budynku Szkoły Podstawowej w Dziergowicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00177528/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IRZP.271.7.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1485837,59 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wymiana źródeł ciepła oraz instalacji centralnego ogrzewania w budynku Szkoły Podstawowej w Dziergowicach.

1. Zakres rzeczowy zadania obejmuje m.in.:
a) pompy ciepła wraz z dolnym źródłem w postaci pionowych odwiertów
b) instalację elektryczną
c) instalację centralnego ogrzewania

Szczegółowy zakres robót precyzuje projekt budowlany oraz STWIORB stanowiące załączniki do SWZ. Przedmiar robót stanowi wyłącznie materiał pomocniczy ułatwiający Wykonawcy wyliczenie ceny ofertowej przedmiotu zamówienia.

2. Szczegółowe zasady i warunki realizacji zamówienia publicznego, warunki płatności, oraz warunki odbioru robót zawarte są we wzorze umowy.
3.Gwarancja co najmniej 36 miesięcy, licząc od daty odbioru końcowego przedmiotu umowy.
4.Wykonanie zadania obejmuje dodatkowo m.in.:
- kompleksową obsługę geodezyjną
- wykonanie dokumentacji powykonawczej (w tym operat geodezyjny powykonawczy),
- organizację, zagospodarowanie i likwidację placu budowy,
- oznakowanie budowy,
- odbiory z udziałem inwestora,
- po zakończeniu robót doprowadzenie do należytego stanu i porządku teren budowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

42511110-5 - Pompy grzewcze

45262220-9 - Wiercenie studni wodnych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1778738,01 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1778738,01 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1778738,01 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Enerko Energy Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9591947172

7.3.3) Ulica: Skrajna 41a

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.5) Kod pocztowy: 25-650

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

prace inżyniersko-budowlane, geodezyjne i geologiczne

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1778738,01 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 100 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-07-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane