”Przebudowa z rozbudową dróg gminnych w miejscowości Sarnowo”

Gmina Lubraniec

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00251862
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00251862/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-13 08:53
Lokalizacja
Lubraniec, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-12e89edc-d062-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
8882893078
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie nawierzchni drógNadzór nad projektem i dokumentacją

Wykonawcy

1 przyznane

FIRMA INŻYNIERYJNO-DROGOWA 'DROGTOM' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWłocławek, PL · lot 0
5 826 322,45 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00251862 z dnia 2022-07-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
”Przebudowa z rozbudową dróg gminnych w miejscowości Sarnowo”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lubraniec

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866896

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Brzeska 49

1.5.2.) Miejscowość: Lubraniec

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-890

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 54/2862498

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@lubraniec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.lubraniec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

”Przebudowa z rozbudową dróg gminnych w miejscowości Sarnowo”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-12e89edc-d062-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00251862

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00035638/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Przebudowa z rozbudową dróg gminnych w miejscowości Sarnowo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00152227/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.11.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 3872471,24 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa z rozbudową trzech dróg gminnych na terenie gminy Lubraniec w miejscowości Sarnowo.

Przebudowa drogi gminnej Nr 192088C Sarnowo II od km 0+000 do km 0+690 dł. 690 m
- poszerzenie istniejącej nawierzchni
- ułożenie warstwy wiążącej AC11W 50/70 gr. 4 cm
- ułożenie warstwy ścieralnej AC11S 50/70 gr. 3 cm
- wykonanie utwardzonych poboczy z kruszywa łamanego
- wykonanie zjazdów indywidualnych
- wykonanie oznakowania drogi
- wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej
Przebudowa drogi gminnej Nr 190678C Sarnowo od km 0+000 do km 0+990 dł. 990m
- ułożenie warstwy wiążącej AC11W 50/70 gr. 4 cm
- ułożenie warstwy ścieralnej AC11S 50/70 gr. 4 cm
- wykonanie utwardzonych poboczy z kruszywa łamanego
- wykonanie zjazdów indywidualnych
- wymiana przepustu
- oczyszczenie i wykonanie rowów
- utwardzenie terenu
- budowa chodnika
- wykonanie oznakowania drogi oraz elementów bezpieczeństwa ruchu
- wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej
Przebudowa z rozbudową drogi gminnej 190678C Sarnowo od km 0+990 oraz drogi gminnej 190676C Sarnowo
- opracowanie pełnej dokumentacji zgodnie z Programem Funkcjonalno – Użytkowym
- wykonanie robót drogowych na podstawie opracowanej dokumentacji

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5826322,45 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7203530,08 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5826322,45 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Inzynieryjno Drogowa DROGTOM Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8882833998

7.3.3) Ulica: Krzywa Góra 8/10

7.3.4) Miejscowość: Włocławek

7.3.5) Kod pocztowy: 87-800

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5826322,45 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 17 miesiące

2022-07-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane