Usługi logopedyczne w ramach Rządowego Programu ,,Za Życiem” Z PODZIAŁEM NA ZADANIA
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH W ŚWIDNICY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00251917
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-07-13 09:06
- Lokalizacja
- Świdnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8842742396
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacji specjalnejSpecjalistyczne usługi medyczneRóżne usługi w dziedzinie zdrowiaUsługi ENT lub audiologiczne
Wykonawcy
9 przyznanych
Specjalistyczna Praktyka Logopedyczna Agnieszka DziedzicWałbrzych, PL
49 500 PLNGABINET LOGOPEDYCZNY Agnieszka AdamczykGrodziszcze, PL
40 500 PLNTerapia Logopedyczna – Dorota NowakŚwidnica, PL
31 500 PLNDAGMARA PIĄTKOWSKAŚwidnica, PL
9000 PLNAurelia TaratutaŚwidnica, PL
12 960 PLNNeurologopeda Martyna MisiekWitoszów Dolny, PL
40 500 PLNGabinet Logopedyczno- Pedagogiczny Dorota TomkówŚwidnica, PL
10 800 PLNLogoMama – Marta Wysocka – neurologopeda, logopedaŚwidnica, PL
18 000 PLNAnna PodralskaMilikowice, PL
7200 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.