Dostawa i montaż stolarki okiennej i parapetów oraz drzwi zewnętrznych w jednostkach podległych Izbie Administracji Skarbowej w Białymstoku
Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00252005
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-07-13 09:25
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9660437133
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Okna, drzwi i podobne elementy
Wykonawcy
2 przyznane
JACEK RUPAR37-114 Białobrzegi, PL
249 839,97 PLNJACEK RUPAR37-114 Białobrzegi, PL
97 705,8 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.