„Remont pochylni dla niepełnosprawnych i schodów przy budynku Ośrodka Zdrowia w miejscowości Sadowie”

Gmina Sadowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00252031
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00252031/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-13 09:29
Lokalizacja
Sadowie, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5beff632-f5f8-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
8631609878
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneKonstrukcje z betonu zbrojonegoRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00252031 z dnia 2022-07-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont pochylni dla niepełnosprawnych i schodów przy budynku Ośrodka Zdrowia w miejscowości Sadowie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sadowie

1.3.) Oddział zamawiającego: 27-580 Sadowie 86

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830410014

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sadowie

1.5.2.) Miejscowość: Sadowie

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-580

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@sadowie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sadowie.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont pochylni dla niepełnosprawnych i schodów przy budynku Ośrodka Zdrowia w miejscowości Sadowie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5beff632-f5f8-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00252031

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00059851/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Utwardzenie powierzchni gruntu przy punkcie szczepień i przy punkcie konsultacyjnym w Sadowiu oraz remont Ośrodka Zdrowia w miejscowości Sadowie - pochylnia dla niepełnosprawnych i schody

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00225091/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DG.271.02.ZP.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 261294,29 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont Ośrodka Zdrowia w miejscowości Sadowie - pochylnia dla niepełnosprawnych i schody.
Zakres prac obejmuje:
POCHYLNIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH
ROBOTY W ZAKRESIE PRZYGOTOWANIA TERENU POD BUDOWĘ I ROBOTY ZIEMNE
− rozebranie nawierzchni z kostki betonowej, krawężników wtopionych i obrzeży trawnikowych,
- demontaż balustrad schodowych i balkonowych oraz konstrukcji schodów i świetlików stalowych,
- roboty rozbiórkowe, elementy betonowe zbrojone,
- wykucie z muru, ościeżnic drewnianych,
- wywóz i utylizacja materiału pochodzącego z rozbiórki,
ROBOTY UZUPEŁNIAJĄCE
- uzupełnienie ścian lub zamurowanie otworów
OKŁADZINY WEWNĘTRZNE
- uzupełnienie tynków zwykłych wewnętrznych,
- gruntowanie podłoży, powierzchnie pionowe,
- malowanie farbami emulsyjnymi starych tynków,
ROBOTY ZIEMNE
- Profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni,
POCHYLNIA
- rowki pod krawężniki i ławy krawężnikowe,
- ławy pod krawężniki, betonowa z oporem,
- analogia: Palisada betonowa 18x18˙cm na podsypce cementowo-piaskowej
- nawierzchnie z kostki brukowej betonowej, grubość 6˙cm, na podsypce cementowo-piaskowej, kostka kolorowa.
BALUSTRADA
- analogia: Balustrady z pochwytem ze stali nierdzewnej,
SCHODY
ROBOTY ROZBIÓRKOWE
- demontaż balustrad schodowych i balkonowych oraz konstrukcji schodów i świetlików stalowych,
- rozebranie posadzek, z płytek ceramicznych,
- roboty rozbiórkowe, elementy betonowe zbrojone,
- wywóz gruzu spryzmowanego samochodami skrzyniowymi i utylizacja materiału pochodzącego z rozbiórki,
ROBOTY ZIEMNE
- profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni oraz zasypanie wykopów z przerzutem ziemi na odległość do 3km,
SCHODY
- rowki pod krawężniki i ławy krawężnikowe,
- palisada betonowa, nawierzchnia z kostki brukowej
BALUSTRADA
- analogia: Balustrady z pochwytem ze stali nierdzewnej,
- demontaż i ponowny montaż zadaszenia pod schodami
ZJAZD DO GARAŻU
ROBOTY ZIEMNE
- wykopy wąskoprzestrzenne nieumocnione, Zasypanie wykopów z przerzutem ziemi,
ROBOTY ROZBIÓRKOWE
- roboty rozbiórkowe, wywóz gruzu spryzmowanego samochodami oraz utylizacja materiału pochodzącego z rozbiórki
- przecieranie istniejących tynków zewnętrznych, cementowo-wapiennych, ściany, loggie, balkony,
WYKOŃCZENIE MURKÓW OPOROWYCH
- przygotowanie starego podłoża pod docieplenie,
- ocieplenie ścian budynków
- wyprawa elewacyjna cienkowarstwowa
- montaż płyty OSB pod obróbkę murka oporowego
- obróbki blacharskie z blachy powlekanej,
PODJAZD
- warstwy podsypkowe, nawierzchnie z kostki brukowej betonowej, nawierzchnia z płyt prefabrykowanych typu MEBA, ławy pod krawężniki, krawężniki betonowe.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2021r. poz. 1129 ze zm.) informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty dlatego też stosownie do zapisów art. 255 pkt. 1 ustawy Pzp postępowanie unieważniono.
2022-07-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane