Budowa skrzyżowania drogi powiatowej nr 1508W z drogą gminną nr 150210W wraz z rozbudową drogi powiatowej nr 1508W w miejscowości Chlebnia, gmina Grodzisk Maz.

Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku Mazowieckim

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00252498
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00252498/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-13 11:09
Lokalizacja
Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1775acd2-d761-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
5291577473
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie budowy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

MABAU Sp. z o.o.Szymanów, PL · lot 0
9 734 770,33 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00252498 z dnia 2022-07-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa skrzyżowania drogi powiatowej nr 1508W z drogą gminną nr 150210W wraz z rozbudową drogi powiatowej nr 1508W w miejscowości Chlebnia, gmina Grodzisk Maz.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku Mazowieckim

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 014976316

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: R. Traugutta 41

1.5.2.) Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-825

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.) Numer telefonu: 227240570

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pzdgm.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzdgm.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/pzdgm_grodzisk

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Budowa i utrzymanie dróg

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa skrzyżowania drogi powiatowej nr 1508W z drogą gminną nr 150210W wraz z rozbudową drogi powiatowej nr 1508W w miejscowości Chlebnia, gmina Grodzisk Maz.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1775acd2-d761-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00252498

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00023142/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Budowa skrzyżowania drogi powiatowej nr 1508W z drogą gminną nr 150210W wraz z rozbudową drogi powiatowej nr 1508W w miejscowości Chlebnia, gmina Grodzisk Maz.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00168307/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DT.43.5.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie obejmuje wykonanie robót, w ramach zadania p.n.: „Budowa skrzyżowania drogi powiatowej nr 1508W z drogą gminną nr 150210W wraz z rozbudową drogi powiatowej nr 1508W w miejscowości Chlebnia, gmina Grodzisk Maz.”, o łącznej długości 1630,09m od km 0+828 do km 2+458,09 w miejscowości Chlebnia, gmina Grodzisk Mazowiecki, powiat grodziski, zakres rzeczowy zamówienia obejmuje wykonanie nawierzchni jezdni o szerokości 6,0m oraz skrzyżowania o ruchu okrężnym typu RONDO o następującej konstrukcji - warstwa ścieralna z SMA 11 - 5cm, warstwa wiążąca z betonu asfaltowego (AC22W) - 6cm, warstwa podbudowy z betonu asfaltowego (AC22P) – 7cm, podbudowa z kruszywa łamanego 0/31,5 - 20cm, kruszywo naturalne C3/4 stabilizowane cementem Rm=2,5MPa - 15cm, poboczy z kruszywa naturalnego o szer. 1,0m, chodników dla pieszych z kostki betonowej, zjazdów do posesji z kostki betonowej, odwodnienia pasa drogowego, przebudowy kolizji z urządzeniami obcymi (sieci energetyczne, sanitarne i teletechniczne), kanał technologiczny, oznakowanie pionowe i poziome oraz urządzenia bezpieczeństwa użytkowników ruchu drogowego.

Zamówienie należy wykonać zgodnie z art. 68 ust 3 ustawy z dnia 11 stycznia 2018 roku o elektromobilności i paliwach alternatywnych (t.j. Dz. U. z 2021 r., poz. 110 z późn. zm.):
a. łączny udział pojazdów elektrycznych lub pojazdów napędzanych gazem ziemnym we flocie pojazdów samochodowych wykonawcy w rozumieniu art. 2 pkt 33 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. - Prawo o ruchu drogowym używanych przy wykonywaniu zamówienia musi wynosić co najmniej 10%.
b. przy obliczaniu procentowego limitu pojazdów elektrycznych lub pojazdów napędzanych gazem ziemnym, o których mowa powyżej należy uwzględnić zaokrąglenie do pełnych jednostek (sztuk) zgodnie z zasadami określonymi w art. 36a ustawy

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9734770,33 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 12078600,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9734770,33 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MABAU Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 12131308715

7.3.3) Ulica: Alternatywy 9

7.3.4) Miejscowość: Szymanów

7.3.5) Kod pocztowy: 05-532

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Branża teletechniczna

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9734770,33 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-07-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane