Modernizacja placu zabaw zlokalizowanego przy ul. Gospodarczej w Suchej Beskidzkiej
GMINA SUCHA BESKIDZKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00252639
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00252639/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-13 11:34
- Lokalizacja
- Sucha Beskidzka, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b449fac9-e64d-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5521567404
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00252639 z dnia 2022-07-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja placu zabaw zlokalizowanego przy ul. Gospodarczej w Suchej Beskidzkiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SUCHA BESKIDZKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072181920
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Adama Mickiewicza 19
1.5.2.) Miejscowość: Sucha Beskidzka
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-200
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@sucha-beskidzka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sucha-beskidzka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://sucha-beskidzka.pl/pl/869/9100/modernizacja-placu-zabaw-zlokalizowanego-przy-ul-gospodarczej-w-suchej-beskidzkiej.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja placu zabaw zlokalizowanego przy ul. Gospodarczej w Suchej Beskidzkiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b449fac9-e64d-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00252639
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00032501/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Modernizacja placu zabaw zlokalizowanego przy ul. Gospodarczej w Suchej Beskidzkiej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Poddziałanie 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objęte Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00198265/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.7.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na modernizacji placu zabaw zlokalizowanego przy ul. Gospodarczej w Suchej Beskidzkiej. Zamówienie obejmuje w szczególności:
- roboty ziemne – 40 m3,
- wykonanie nawierzchni bezpiecznej z płyt gumowych SBR – 210 m3,
- wykonanie nawierzchni z trawy naturalnej – 80 m2,
- dostawa i montaż urządzeń zabawowych – 2 kpl.,
- montaż urządzenia zabawowego dostarczonego przez Zamawiającego – 1 kpl.,
- dostawa i montaż tablicy informacyjnej – 1 kpl.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
45236210-5 - Wyrównywanie nawierzchni placów zabaw dla dzieci
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu wpłynęły dwie oferty zawierające ceny: 237 638,58 zł (oferta nr 1 – ANSBUD Aneta Strzelczyk, Wyborów 21A, 26-902 Grabów nad Pilicą) i 200 883,65 zł (oferta nr 2 – EKOSYSTEM Krzysztof Żurek, ul. Błądzonka 242, 34-200 Sucha Beskidzka). Oferta z najniższą ceną (200 883,65 zł) przewyższa kwotę (190 000,00 zł), którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W związku z tym należy uznać, że stan faktyczny wypełnia przesłankę unieważnienia postępowania określoną w art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-07-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |