Zapewnienie interdyscyplinarnego wczesnego wspomagania rozwoju dziecka w ramach programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za Życiem”
ZESPÓŁ PLACÓWEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZYCH W IŁAWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00252706
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-07-13 11:47
- Lokalizacja
- Iława, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7441473205
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi psychiatryczne lub psychologiczneUsługi ośrodków dla osób z zaburzeniami psychologicznymi
Wykonawcy
9 przyznanych
Aleksandra Kuławkowska, Kamila Biała, Angelika Poddubik, Patrycja SmolarczukSępólno Krajeńskie, PL
17 600 PLNGabinet terapeutyczno – logopedyczny MOVIKA Monika MężykowskaIława, PL
35 600 PLNDorota KisieliczynPrabuty, PL
18 000 PLNGabinet terapeutyczno – logopedyczny MOVIKA Monika MężykowskaIława, PL
17 800 PLNJoanna ZakrzewskaIława, PL
17 800 PLNGabinet terapeutyczno – logopedyczny MOVIKA Monika MężykowskaIława, PL
17 800 PLNGabinet terapeutyczno – logopedyczny MOVIKA Monika MężykowskaIława, PL
17 800 PLNBeata CzarnottaIława, PL
17 800 PLNKatarzyna DerdaIława, PL
17 800 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.