Zagospodarowanie otoczenia przy schronie turystycznym na Połoninie Wetlińskiej
BIESZCZADZKI PARK NARODOWY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00252960
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00252960/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-13 12:37
- Lokalizacja
- Ustrzyki Górne, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3d1bfc66-f14e-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 6891232725
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00252960 z dnia 2022-07-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie otoczenia przy schronie turystycznym na Połoninie Wetlińskiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: BIESZCZADZKI PARK NARODOWY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180792174
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 19
1.5.2.) Miejscowość: Ustrzyki Górne
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-713
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@bdpn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bdpn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.bdpn.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie otoczenia przy schronie turystycznym na Połoninie Wetlińskiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3d1bfc66-f14e-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00252960
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00003947/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont szlaku i zagospodarowanie otoczenia wokół schroniska na Połoninie Wetlińskiej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00222735/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Zp.261.8.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa drewnianego tarasu (Roboty betonowe, ciesielskie) obejmująca:- wykonaniem konstrukcji żelbetowych (zbrojenie i betonowanie)
- wykonaniem drewnianych podwalin,
- wykonaniem podłogi z desek tarasowych
- wbudowaniem poręczy
- impregnacją wbudowanych elementów
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45422000-1 - Roboty ciesielskie
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
4.5.5.) Wartość części: 15083,64 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2. Umocnienie skarpy kamieniem oraz budowa stopni kamiennych oraz stopni kamiennych na podbudowie cementowej (Roboty ziemne, kamieniarskie)4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu
45262510-9 - Roboty kamieniarskie
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
4.5.5.) Wartość części: 47778,34 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 3 Utwardzenie nawierzchni szlaku kamieniem (Roboty ziemne, kamieniarskie)4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu
45262510-9 - Roboty kamieniarskie
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
4.5.5.) Wartość części: 72875,93 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 4 Wykonanie drewnianych ogrodzeń na stopie fundamentowej (Roboty betonowe, ciesielskie)4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45422000-1 - Roboty ciesielskie
4.5.5.) Wartość części: 108982,82 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podst. podst. art. 255 ust. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych ; nie złożono żadnej oferty niepodlegającej odrzuceniu.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podst. podst. art. 255 ust. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych ; nie złożono żadnej oferty niepodlegającej odrzuceniu.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podst. podst. art. 255 ust. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych ; nie złożono żadnej oferty niepodlegającej odrzuceniu.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podst. podst. art. 255 ust. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych ; nie złożono żadnej oferty niepodlegającej odrzuceniu.
| 2022-07-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |