Realizacja zadań wynikających z programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem” na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Oświęcimiu
SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY W OŚWIĘCIMIU IM. ZOFII POSMYSZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00253105
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-07-13 13:03
- Lokalizacja
- Oświęcim, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5491217532
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznejUsługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkolnictwa podstawowego
Wykonawcy
4 przyznane
GABINET LOGOPEDYCZNY "MIŚ LOGUŚ" BEATA BIELESZA-PIĄTEKOświęcim, PL
36 000 PLNStudio Rehabilitacyjno-Gimnastyczne BIOREH s.c. A. Iskrowicz-Bałys, U. BraniaOświęcim, PL
126 000 PLNStudio Rehabilitacyjno-Gimnastyczne BIOREH s.c. A. Iskrowicz-Bałys, U. BraniaOświęcim, PL
90 000 PLNStudio Rehabilitacyjno-Gimnastyczne BIOREH s.c. A. Iskrowicz-Bałys, U. BraniaOświęcim, PL
36 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.