Dokończenie budowy połączenia istniejących dróg dla rowerów po stronie południowej ronda Generała Józefa Bema w Olsztynie – w zakresie cz. I: Sygnalizacja świetlna
ZARZĄD DRÓG ZIELENI I TRANSPORTU W OLSZTYNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00253145
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00253145/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-13 13:11
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6e4751d2-f39f-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7393851186
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00253145 z dnia 2022-07-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dokończenie budowy połączenia istniejących dróg dla rowerów po stronie południowej ronda Generała Józefa Bema w Olsztynie – w zakresie cz. I: Sygnalizacja świetlna
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG, ZIELENI I TRANSPORTU W OLSZTYNIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 281358034
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Ryszarda Knosały 3 lokal 5B
1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 10-015
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdzit.olsztyn.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdzit.olsztyn.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.olsztyn.eu/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dokończenie budowy połączenia istniejących dróg dla rowerów po stronie południowej ronda Generała Józefa Bema w Olsztynie – w zakresie cz. I: Sygnalizacja świetlna2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6e4751d2-f39f-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00253145
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00223233/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NZ.2510.31.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dokończenie budowy połączenia istniejących dróg dla rowerów po stronie południowej ronda Generała Józefa Bema w Olsztynie –cz. I: Sygnalizacja świetlna.
Zakres robót obejmuje:
- remont fragmentów kanalizacji kablowej między istniejącymi studniami kanalizacji kablowej poprzez udrożnienie lub wymianę rur (2 szt. przepustów z rur HDPE śr. 75 mm pod nawierzchnią jezdni ul. Kętrzyńskiego wraz z połączeniem do istniejących studni)
- montaż brakujących części masztów sygnalizacyjnych - słupy 3 szt.
- montaż kompletnego masztu sygnalizacyjnego – 1 szt.
- roboty ziemne
- częściowa budowa kanalizacji kablowej z rur RHDPE 75 mm
- montaż urządzeń sygnalizacyjnych
- montaż kabli sterowniczych
- montaż elementów detekcji
- demontaż istniejących elementów sygnalizacji
- wprowadzenie nowego programu oraz uruchomienie sygnalizacji świetlnej
- wykonanie niezbędnych pomiarów
Dokładny zakres przedstawiony został w Projekcie Wykonawczym – sygnalizacja świetlna – branża elektryczna, Projekcie Wykonawczym – Sygnalizacje świetlne oraz Specyfikacjach technicznych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia do poszczególnych części zawiera Załącznik nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233129-9 - Roboty budowlane w zakresie skrzyżowań dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert, tj. do 11.07.2022 r. do godz. 10:00 nie wpłynęła żadna oferta.| 2022-07-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |