Przebudowa drogi powiatowej nr 3911P - budowa chodnika w m. Głuchowo ul. Siernicka

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH,KOŚCIAN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00253296
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00253296/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-13 13:38
Lokalizacja
Kościan, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3ea330a0-cb7f-11ec-b879-9a86e5ac3946
Identyfikator
6981589230
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

ADAM SOBIECHKościan, PL · lot 0
579 342,36 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00253296 z dnia 2022-07-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 3911P - budowa chodnika w m. Głuchowo ul. Siernicka

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH,KOŚCIAN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411111810

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Gostyńska 38

1.5.2.) Miejscowość: Kościan

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-000

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.7.) Numer telefonu: 655127418

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.buchert@zdp.koscian.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zdp.koscian.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zdp.biuletyn.eu/index.php/zamowienia-publiczne/ https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi powiatowej nr 3911P - budowa chodnika w m. Głuchowo ul. Siernicka

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3ea330a0-cb7f-11ec-b879-9a86e5ac3946

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00253296

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00028168/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa ścieżki pieszo - rowerowej wzdłuż drogi powiatowej nr 3911P w m. Głuchowo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00143773/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDP.262.07.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z przebudową drogi powiatowej nr 3911P budowa chodnika w m. Głuchowo ul. Siernicka.
Dokładny zakres robót określa Szczegółowa Specyfikacja Techniczna , przedmiar robót i plan sytuacyjny. Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części i tym samym nie dopuszcza ofert częściowych. Robota budowlana będąca przedmiotem zamówienia jest do wykonania w jednym ciągu drogi, w jednej technologii, co do której mają zastosowanie te same przepisy i podział byłby bezzasadny. Na rysunkach, w Specyfikacjach Technicznych, w przedmiarach robót i kosztorysach ofertowych w miejscach, w których zostało wskazane pochodzenie (marka, znak towarowy, producent, dostawca materiałów) Zamawiający dopuszcza oferowanie materiałów równoważnych tj. zaproponowania rozwiązań równoważnych w stosunku do zaprojektowanych, z zastosowaniem tych samych standardów technicznych i jakościowych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania zamawianej inwestycji. Poprzez pojęcie materiałów równoważnych należy rozumieć materiały gwarantujące realizację robót zgodnie z projektem oraz zapewniające uzyskanie parametrów technicznych, jakościowych i użytkowych nie gorszych niż założone w dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, a ponadto muszą to być materiały dopuszczone do obrotu i stosowania zgodnie z obowiązującym prawem.
Ilekroć w niniejszej SWZ wraz z załącznikami przedmiot zamówienia jest opisany ze wskazaniem znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, które mogłyby doprowadzić do wyeliminowania lub uprzywilejowania niektórych wykonawców to przyjmuje się, że każdemu takiemu wskazaniu towarzyszą wyrazy „lub równoważny”, a wskazanie ma charakter przykładowy.

. Jeżeli na przebudowywanym odcinku drogi przewidziana jest rozbiórka albo demontaż to wówczas:
a. znaki drogowe, studnie rewizyjne, kratki ściekowe należy zwrócić do ZDP w Kościanie (ul. Gostyńska 38).
b. destrukt, nieuszkodzone płytki, kostkę , bariery ,obrzeża owinięte w folię na paletach, krawężniki, trylinka i bloczki betonowe luzem należy zwrócić na Plac w Racocie.
c. Drewno pocięte na kloce 1m należy zwrócić na Plac w Racocie.
Wszystkie pozostałe materiały z rozbiórki Wykonawca zagospodaruje w swoim zakresie.
Pas drogowy na dzień odbioru musi być wykoszony i uporządkowany na całej szerokości przebudowanego odcinka. Należy wykonać Inwentaryzację geodezyjną powykonawczą.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 579342,36 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 791056,65 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 579342,36 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowo-Handlowa SOB-BRUK Adam Sobiech

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6981451201

7.3.3) Ulica: os. Jagiellońskie

7.3.4) Miejscowość: Kościan

7.3.5) Kod pocztowy: 64-000

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 579342,36 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2022-07-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane