Remont lokali mieszkalnych w budynkach wielorodzinnych – Zadania: „Przebudowa lokali mieszkalnych (nr 4,6,7,10) z wydzieleniem łazienek w budynku przy ul. Wojska Polskiego 66 w Oleśnicy”.
GMINA MIASTO OLEŚNICA - ZAKŁAD BUDYNKÓW KOMUNALNYCH W OLEŚNICY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00253301
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00253301/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-13 13:39
- Lokalizacja
- Oleśnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-be241c84-f6d4-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 9111905588
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00253301 z dnia 2022-07-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont lokali mieszkalnych w budynkach wielorodzinnych – Zadania:
„Przebudowa lokali mieszkalnych (nr 4,6,7,10) z wydzieleniem łazienek w budynku przy ul. Wojska Polskiego 66 w Oleśnicy”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO OLEŚNICA - ZAKŁAD BUDYNKÓW KOMUNALNYCH W OLEŚNICY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931022162
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 13
1.5.2.) Miejscowość: Oleśnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 56-400
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretarit@zbk.olesnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.zbk.olesnica.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://josephine.proebiz.com/pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont lokali mieszkalnych w budynkach wielorodzinnych – Zadania:„Przebudowa lokali mieszkalnych (nr 4,6,7,10) z wydzieleniem łazienek w budynku przy ul. Wojska Polskiego 66 w Oleśnicy”.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-be241c84-f6d4-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00253301
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00037530/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Przebudowa lokali mieszkalnych 4, 6, 7, 10 z wydzieleniem łazienek, ul. Wojska Posliego 66
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00228282/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MT.481.10.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 104417,36 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego opracowania jest przebudowa czterech lokali mieszkalnych nr 4, 6, 7 i 10 w budynku mieszkalnym wielorodzinnym wraz ze zmianą sposobu użytkowania pomieszczeń w poszczególnych mieszkaniach, poprzez wydzielenie łazienek dla każdego lokalu. Celem jest przebudowa i adaptacja pomieszczeń mieszkalnych, wraz z wykonanie łazienek z WC oraz modernizacją instalacji elektrycznych i sanitarnych. Zakres robót obejmuje wykonane wentylacji nawiewno-wywiewnej, wykonanie nowego
pionu kanalizacyjnego oraz wodociągowego w częściach wspólnych, zapewnienie C.W.U i doprowadzenie przebudowywanych pomieszczeń do zgodności z przepisami i obowiązującymi normami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45410000-4 - Tynkowanie
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45431000-7 - Kładzenie płytek
45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.W przedmiotowym postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta.
| 2022-07-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |