„Remont dachu budynku gospodarczego i szklarni w Zakładzie Zieleni Miejskiej w Katowicach” - 2
ZAKŁAD ZIELENI MIEJSKIEJ W KATOWICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00253335
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00253335/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-13 13:47
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8441f780-f776-11ec-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 6340015570
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00253335 z dnia 2022-07-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont dachu budynku gospodarczego i szklarni w Zakładzie Zieleni Miejskiej
w Katowicach” - 2
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD ZIELENI MIEJSKIEJ W KATOWICACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 003545711
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 138
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-523
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@zzm.katowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zzmkce.bip.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/zzm1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont dachu budynku gospodarczego i szklarni w Zakładzie Zieleni Miejskiejw Katowicach” - 2
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8441f780-f776-11ec-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00253335
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00061327/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Remont obiektów budowlanych ZZM - Zakład Produkcji Rolniczej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00229105/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NZI.261.34.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 172606,78 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych - remontowych pn.: „Remont dachu budynku gospodarczego i szklarni w Zakładzie Zieleni Miejskiej w Katowicach”-2
2. Zakres inwestycji obejmuje:
- remont szklarni nr 1 polegający na wymianie przeszkleń oraz remoncie (czyszczeniu, naprawie uszkodzeń) elementów konstrukcyjnych szklarni,
- wymianę poszycia dachu kotłowni.
3. Zakres opracowania zgodnie z Art. 29.3.2) Prawa Budowlanego nie wymaga pozwolenia na budowę. Remont należy wykonać w oparciu o projekt techniczny.
4. Lokalizacja - Województwo śląskie, miasto Katowice, ul. Szopienicka 69, obręb 0008, Karta Mapy 1 . Przedmiot inwestycji zlokalizowany jest na działce o nr 1206/86.
5. Bilans terenu:
Szklarnia: parterowa, kryta dachem dwuspadowym - Długość: 30,5 m; Wysokość: 3,25 m; Szerokość: 7,00 m; Powierzchnia: 213,5 m2; Kubatura: 470 m3
Dach kotłowni – budynek jednokondygnacyjny (N) z poddaszem nieużytkowym krytym dachem dwuspadowym. Układ przestrzenny bez zmian.
– wymiana poszycia o powierzchni 80 m2.
6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagania związane z jego wykonaniem określa Załącznik Nr 10. do SWZ zawierający remont szklarni i pokrycia dachu w tym: 1) Przedmiar robót ; 2) Opis techniczny z Informacją BIOZ; 3) Rysunki techniczne i konstrukcyjne, 4) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45259000-7 - Usługi remontów i konserwacji zakładów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Podstawa prawnaArt. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2021r. poz. 1129 z późn. zm.) tj. „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli …. nie złożono żadnej oferty”.
Uzasadnienie faktyczne
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty w terminie przewidzianym na składanie ofert tj. do dnia 13 lipca 2022r. do godz. 10.00.
| 2022-07-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |