„Budowa/modernizacja dróg dojazdowych do pól na terenie Gminy Tarnów w roku 2022”
Gmina Tarnów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00253353
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00253353/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-13 13:49
- Lokalizacja
- Tarnów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c790265a-e7e6-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 8731550848
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00253353 z dnia 2022-07-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa/modernizacja dróg dojazdowych do pól na terenie Gminy Tarnów w roku 2022”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Tarnów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661004
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krakowska
1.5.2.) Miejscowość: Tarnów
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.7.) Numer telefonu: 14 6880143
1.5.8.) Numer faksu: 14 6880130
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gk@gmina.tarnow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gmina.tarnow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/cb23fec2-7d14-4889-ad1d-38333a6b03ea1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa/modernizacja dróg dojazdowych do pól na terenie Gminy Tarnów w roku 2022”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c790265a-e7e6-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00253353
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00038106/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja / remont dróg dojazdowych do gruntów rolnych w 2022 roku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00202480/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GK.271.12.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 213657,01 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres prac obejmuje wykonanie następujących robót na n/wym. drogach:
1) w miejscowości Jodłówka Wałki tzw. „Obok cmentarza” położonej na dz nr 770, na dł. ok. 300 mb – roboty rozbiórkowe, korytowanie, podbudowa, nawierzchnia asfaltowa,
2) w miejscowości Jodłówka Wałki tzw. Banuchówka położonej na dz nr 95 na dł. ok. 325 mb- podbudowa/nawierzchnia z kamienia łamanego,
3) w miejscowości Jodłówka Wałki tzw. „Przy pętli” położonej na dz nr 271/1 na dł. ok. 180 mb- podbudowa/nawierzchnia z kamienia łamanego,
4) w miejscowości Jodłówka Wałki tzw. „Bocznik” położonej na dz nr 1143/2 dł. ok. 70 mb - podbudowa/nawierzchnia z kamienia łamanego,
5) w miejscowości Poręba Radlna tzw. „Na Granicach” położonej na dz nr 191 na dł. ok. 270 mb- nawierzchnia asfaltowa,
6) w miejscowości Radlna tzw. za KMK położonej na dz. nr 152 na dł. ok. 150 mb- podbudowa/nawierzchnia z kamienia łamanego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
w postępowaniu nie złożono żadnej oferty| 2022-07-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |