Roboty podobne do zadania pn. Roboty remontowe Sali wielofunkcyjnej w budynku UM w Boguchwale
Gmina Boguchwała
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00253627
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00253627/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-13 14:40
- Lokalizacja
- Boguchwała, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9635a24d-02a5-11ed-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5170036465
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00253627 z dnia 2022-07-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty podobne do zadania pn. Roboty remontowe Sali wielofunkcyjnej w budynku UM w Boguchwale
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Boguchwała
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690582000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Suszyckich 33
1.5.2.) Miejscowość: Boguchwała
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-040
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@boguchwala.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.boguchwala.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty podobne do zadania pn. Roboty remontowe Sali wielofunkcyjnej w budynku UM w Boguchwale2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9635a24d-02a5-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00253627
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienia polegające na powtórzeniu podobnych robót budowlanych zostały przewidziane w Ogłoszeniu o zamówieniu z dnia 29 marca 2022 roku o nr 2022/BZP 00102156/01 oraz w SWZ Rozdział IV pkt. 11. Ponadto możliwość udzielenia zamówień podobnych w ramach ww. postępowania została uwzględniona przy obliczaniu szacunkowej wartości zamówienia. Wartość zamówień podobnych została oszacowana do kwoty 80 000,00 zł netto co stanowi równowartość 17 963,00 euro. Zamówienie objęte niniejszym postępowaniem polega na powtórzeniu podobnych robót budowlanych wchodzących w zakres ww. inwestycji. Zakres rzeczowy niżej wymienionego zadania obejmuje wykonanie dodatkowego zakresu instalacji oświetlenia awaryjnego oraz ewakuacyjnego w obrębie budynku Urzędu Miejskiego wraz z salą widowiskową oraz wykonanie instalacji gniazd sieciowych oraz przewodów HDMI w obrębie Sali widowiskowej, Szacuje się, ze wartość robót podobnych wyniesie 38 223,36 zł netto( 19,23 % wartości zamówienia podstawowego.)
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIZ.271.21.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres robót:
1. wykonanie dodatkowego zakresu instalacji oświetlenia awaryjnego oraz ewakuacyjnego w obrębie budynku Urzędu Miejskiego wraz z salą widowiskową,
2. wykonanie instalacji gniazd sieciowych oraz przewodów HDMI w obrębie Sali widowiskowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 46708,23 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 46708,23 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 46708,23 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Budowlano-Handlowa Rak Sp.j.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8133642262
7.3.3) Ulica: Dębicka 107
7.3.4) Miejscowość: Rzeszów
7.3.5) Kod pocztowy: 35-213
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 46708,23 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 49 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-07-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |