Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania ”Termomodernizacja Szkoły Podstawowej w Adamowiźnie i ZSP nr 1 w Grodzisku Mazowieckim
GMINA GRODZISK MAZOWIECKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00000553
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00000553/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-02 09:10
- Lokalizacja
- Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c0293fa3-8297-40c0-bb28-7b82dd0aa19c
- Identyfikator
- 5291745901
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00000553 z dnia 2025-01-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania ”Termomodernizacja Szkoły Podstawowej w Adamowiźnie i ZSP nr 1
w Grodzisku Mazowieckim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GRODZISK MAZOWIECKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269137
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. T. Kościuszki 12A
1.5.2.) Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-825
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: +48 (22) 755 55 34 wew. 250
1.5.8.) Numer faksu: +48 (22) 755 23 76
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@grodzisk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.grodzisk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10140791.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania ”Termomodernizacja Szkoły Podstawowej w Adamowiźnie i ZSP nr 1w Grodzisku Mazowieckim
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c0293fa3-8297-40c0-bb28-7b82dd0aa19c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00000553
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00041660/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.22 Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla zadania" Termomodernizacja Szkoły Podstawowej w Adamowiźnie i ZSP nr 1 w Grodzisku Mazowieckim
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00600457
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.76.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 364932,17 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Ogólny przedmiot zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania ”Termomodernizacja Szkoły Podstawowej w Adamowiźnie i ZSP nr 1 w Grodzisku Mazowieckim wraz z uzyskaniem niezbędnych decyzji i pozwoleń na realizację inwestycji
i pełnieniem nadzoru autorskiego.”
1.Opis stanu istniejącego:
Teren objęty projektem położony jest w gminie Grodzisk Mazowiecki:
Szkoła Podstawowej w Adamowiźnie.
1. Szkoła Podstawowa im. doktora Mateusza Chełmońskiego w Adamowiźnie, ul. Osowiecka 33, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, obręb Adamowizna dz. nr ew. 111.
Obiekt szkoły w Adamowiźnie wybudowany w latach 60-tych XX wieku składa się
z budynku dydaktycznego i Sali gimnastycznej wraz z zapleczem. Do szkoły w 2015 r. dobudowano piętro II, wejście frontowe oraz na I piętrze pokoje dyrekcji, sekretariat, a na parterze zespół szatni, łazienki, pokój trenera przy sali sportowej
Zespół Szkolno–Przedszkolny położony w Grodziski Mazowieckim.
2. Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 w Grodzisku Mazowieckim, ul. Zielony Rynek 2,
05-825 Grodzisk Mazowiecki, obręb 0002: dz. nr ew.: 87/14, 85/1, 87/8, 87/6, 87/5, 87/3.
Obiekt szkoły w Grodzisku Maz. wybudowany w latach 1981-1982 składa się z 4 budynków dydaktycznych i sali gimnastycznej. Budynki tworzą funkcjonalną całość i są ze sobą połączone parterowymi łącznikami.
Inwestor dysponuje opracowaniami:
1. Audyt energetyczny budynku użyteczności publicznej Szkoła Podstawowa
im. doktora Mateusza Chełmońskiego w Adamowiźnie
2. Audyt energetyczny budynku użyteczności publicznej Zespół Szkolno-Przedszkolny
nr 1 w Grodzisku Mazowieckim
3. Archiwalna dokumentacja projektowa:
- ZABEZPIECZENIE PRZED WODĄ GRUNTOWĄ, ZAWILGOCENIEM ORAZ REMONT PIWNICY W BUDYNKU SZKOŁY PODSTAWOWEJ W ADAMOWIŹNIE PRZY UL. OSOWIECKIEJ 33 – projekt budowlany i wykonawczy
- RZUTY POMIESZCZEŃ ZSP NR 1 W GRODZISKU MAZOWIECKIM
UWAGA: Powyższa dokumentacja może posłużyć wykonawcy jako materiał pomocniczy. Zamawiający nie bierze odpowiedzialności za kompletność i poprawność dołączonej dokumentacji. Wykonawca wykorzysta dane zawarte w załączonej dokumentacji na własną odpowiedzialność.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 76260,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 430500,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 76260,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:
zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty środowiskowe
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Skorut Systemy Solarne Sp. z.o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 351256064
7.3.3) Ulica: Józefa Wybickiego, nr 71
7.3.4) Miejscowość: Myślenice
7.3.5) Kod pocztowy: 32-400
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 76260,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie żądania określonej etykiety lub wskazania mającego zastosowanie wymagania określonej etykiety, zgodnie z art. 104 ustawy: - etykiety środowiskowej (tzw. Ekoetykieta)
| 2025-01-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |