„Realizacja prac naprawczych więźby dachowej na budynku Muzeum Historii Kielc wraz z montażem zabezpieczeń przeciwśniegowych i naprawą rynien”
MUZEUM HISTORII KIELC
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00254355
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00254355/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-14 09:40
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ab6d57ef-0345-11ed-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 6572714318
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00254355 z dnia 2022-07-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Realizacja prac naprawczych więźby dachowej na budynku Muzeum Historii Kielc wraz z montażem zabezpieczeń przeciwśniegowych i naprawą rynien”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MUZEUM HISTORII KIELC
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 260111057
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Świętego Leonarda 4
1.5.2.) Miejscowość: Kielce
1.5.3.) Kod pocztowy: 25-303
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@mhki.kielce.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: mhki.kielce.eu
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Samorządowa instytucja kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Realizacja prac naprawczych więźby dachowej na budynku Muzeum Historii Kielc wraz z montażem zabezpieczeń przeciwśniegowych i naprawą rynien”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ab6d57ef-0345-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00254355
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00004945/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Realizacja prac naprawczych więźby dachowej na budynku Muzeum Historii Kielc wraz z montażem zabezpieczeń przeciwśniegowych i naprawą rynien.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający informuje, że w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonego w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r., poz.1129 ze zm.) [zwanej dalej także „ustawa Pzp”] pn. „Realizacja prac naprawczych więźby dachowej na budynku Muzeum Historii Kielc wraz z montażem zabezpieczeń przeciwśniegowych i naprawą rynien” (nr ogłoszenia 2022/BZP 00151313/01) nie złożono żadnej oferty.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-ad77cf93-d03f-11ec-9ed6-82024ae9c4d2
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MHKi.A.261.2.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 243965,16 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja prac naprawczych więźby dachowej na budynku Muzeum Historii Kielc wraz z montażem zabezpieczeń przeciwśniegowych i naprawą rynien.
Zakres robót:
Roboty pokrywcze:
1) Gruntowny przegląd całego pokrycia dachu z blachy miedzianej pod kątem ewentualnych nieszczelności z ich likwidacją poprzez wlutowanie łatek z blachy miedzianej, sprawdzenie szczelności rąbków;
2) Dokładne sprawdzenie całości orynnowania oraz obróbek blacharskich pod kątem ewentualnych nieszczelności lub uszkodzeń, które podlegają naprawie, w razie niemożności naprawy wymienić pojedyncze elementy;
3) Wymiana obróbki blacharskiej szczytowej ściany dobudówki oficyny;
4) Montaż zlewu koszowego z blachy miedzianej gr. 1 mm.;
5) Montaż rury spustowej fi 120 łączącej kosz zlewowy z istniejącą rurą;
6) Montaż płotków przeciwśniegowych miedzianych, podwójna rura mocowana uchwytami
do rąbka blachy pokryciowej.
Roboty impregnacyjne:
1) Należy oczyścić dokładnie wszystkie elementy historycznej więźby dachowej
z naleciałości, zabrudzeń oraz pozostałości zniszczonej substancji drzewnej zaatakowanej przez drewnojady (usunięcie jedynie fragmentów wyraźnie odstających);
2) Wszystkie oryginalne, historyczne drewniane elementy konstrukcyjne więźby należy zabezpieczyć bezbarwnymi impregnatami antykorozyjnymi i ogniochronnymi,
np. bezbarwnym środkiem "Impregnat NW do więźby dachowej i drewna konstrukcyjnego (prod. Selena S. A.) lub innymi środkami o podobnym działaniu i właściwościach, posiadającymi aktualne certyfikaty techniczne oraz dopuszczenie do stosowania.
Roboty ciesielskie:
1) Wymiana lub wzmocnienie elementów konstrukcyjnych więźby dachowej drewno lite klasy C24 impregnowane impregnatami antykorozyjnymi i ognioochronnymi.
2) Wzmocnienia połączeń oraz rozwarstwionych pęknięć więźby łącznikami stalowymi wkrętami ciesielskimi do drewna, pełnogwintowanymi na całej długości (10-20 cm).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261200-6 - Wykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 287500,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 287500,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 287500,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WODBUD Usługi Budowlane Robert Woźnicki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 959 008 06 82
7.3.3) Ulica: Domaszowice
7.3.4) Miejscowość: Kielce
7.3.5) Kod pocztowy: 25-351
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 287500,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-07-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |