Dostawa instrumentów muzycznych do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Ostrowcu Świętokrzyskim.
PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I ST. W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00441897
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00441897/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-08-01 20:47
- Lokalizacja
- Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6cf6f16b-36dd-11ef-880f-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 6611660757
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00441897 z dnia 2024-08-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa instrumentów muzycznych do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Ostrowcu Świętokrzyskim.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I ST. W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000276802
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Iłżecka 47
1.5.2.) Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-400
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@psm.ostrowiec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://psm.ostrowiec.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6cf6f16b-36dd-11ef-880f-0e435a8a43bc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa instrumentów muzycznych do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Ostrowcu Świętokrzyskim.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6cf6f16b-36dd-11ef-880f-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00441897
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00389509
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/2024/5/PSM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 203252,03 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowych instrumentów muzycznych do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Ostrowcu Świętokrzyskim.
2. Zamówienie nie zostało podzielone na części. Zamawiający udziela zamówienia w częściach, a każda z nich stanowi odrębne postępowanie przetargowe. Wykonawca w złożonej ofercie musi uwzględnić i wycenić cały zakres przedmiotu zamówienia wskazany w opisie przedmiotu zamówienia.
3. Lista instrumentów oraz szczegółowy opis zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1a do SWZ.
4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanym wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 37310000-4 - Instrumenty muzyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37314000-2 - Instrumenty dęte
37314100-3 - Klarnety
37314320-1 - Flety
37312400-2 - Saksofony
37312100-9 - Trąbki
37316700-3 - Wibrafony
37316600-2 - Ksylofony
37316200-8 - Dzwonki (instrument)
37316500-1 - Bębny (instrument)
37316000-6 - Instrumenty perkusyjne
37316300-9 - Tamburyny
37321000-4 - Akcesoria do instrumentów muzycznych
39110000-6 - Siedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich części
37311100-2 - Pianina
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 231000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 231000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 231000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowe Magnus Piotr Filipowicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 951085230
7.3.4) Miejscowość: Zamość
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 231000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-08-30| 2024-08-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |