Przebudowa drogi powiatowej Nr 1610W Sadków – Lewiczyn na odcinku od km 3+800 do km 6+234,90 w m. Belsk Duży, Grotów, Lewiczyn

Powiat Grójecki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00254874
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00254874/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-14 11:36
Lokalizacja
Grójec, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a7804cab-e235-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
7972052212
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

STAR BUDOWA INWESTYCJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMirzec, PL · lot 0
4 512 821,16 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00254874 z dnia 2022-07-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej Nr 1610W Sadków – Lewiczyn na odcinku od km 3+800 do km 6+234,90 w m. Belsk Duży, Grotów, Lewiczyn

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Grójecki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223149

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Józefa Piłsudskiego 59

1.5.2.) Miejscowość: Grójec

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-600

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski

1.5.7.) Numer telefonu: 48 665 11 00

1.5.8.) Numer faksu: 48 665 11 47

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@grojec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.grojec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/, www.bip.grojec.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi powiatowej Nr 1610W Sadków – Lewiczyn na odcinku od km 3+800 do km 6+234,90 w m. Belsk Duży, Grotów, Lewiczyn

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a7804cab-e235-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00254874

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00000193/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.25 Przebudowa drogi powiatowej Nr 1610W Sadków – Lewiczyn na odcinku od km 3+800 do km 6+234,90 w m. Belsk Duży, Grotów, Lewiczyn

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00189857/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WIZPiRP.272.37.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Lokalizacja robót:
Droga powiatowa nr 1610W Sadków - Lewiczyn na odcinku od km 3+800 do km 6+234,90 w m. Belsk Duży, Grotów, Lewiczyn
Długość odcinków: 2 434,90 mb

Szczegółowy zakres robót obejmuje wykonanie następujących prac:
1. Roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych,
2. Usunięcie drzew,
3. Wykonanie wykopu w gruntach kat. III – IV, z wywozem urobku,
4. Wykonanie nasypów,
5. Wykonanie ścieku przykrawędziowego,
6. Remont przepustu pod drogą – rury PEHD SN8 fi 80 cm,
7. Ustawienie krawężników, oporników, obrzeży,
8. Dowiezienie destruktu na poszerzeniu jezdni,
9. Wykonanie podbudowy MCE,
10. Wykonanie warstwy z gruntu stabilizowanego, podbudowy z kruszywa w miejscu remontu przepustu,
11. Skropienie bitumem wykonanej podbudowy,
12. Wykonanie warstwy wiążącej AC16W KR3,
13. Skropienie bitumem wykonanej warstwy wiążącej,
14. Wykonanie warstwy ścieralnej AC11S KR3,
15. Wykonanie konstrukcji zjazdów wraz z ich obramowaniem krawężnikami i opornikami,
16. Wykonanie konstrukcji chodników,
17. Wykonanie konstrukcji poboczy z destruktu,
18. Wykonanie oznakowania poziomego i pionowego.

Inwestycja będzie realizowana w oparciu o zgłoszenie budowy.
Szczegółowy zakres robót przewidzianych do realizacji określony jest w projekcie wykonawczym, przedmiarze robót i kosztorysie ofertowym (załącznik nr 6 do SWZ).
Sposób realizacji zadania określają szczegółowe specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót STWiOR (załącznik nr 8 do SWZ).
Wszystkie roboty wykonane będą w pasie drogowym. Przebudowa drogi będzie prowadzona przy dopuszczonym ruchu drogowym za wyjątkiem wykonania warstwy ścieralnej. Warstwę ścieralną nawierzchni należy wykonać całą szerokością jezdni przy zamknięciu drogi dla ruchu. Prowadzone prace będą zabezpieczone i oznakowane zgodnie z projektem czasowej organizacji ruchu. W ramach realizacji zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do opracowania, przedłożenia zatwierdzonego projektu czasowej organizacji ruchu oraz wdrożenia w czasie wykonywania zamówienia. Teren musi zostać zabezpieczony pod względem ppoż. i bhp, a wykonawca ponosi odpowiedzialność wobec zamawiającego i osób trzecich za szkody powstałe w trakcie realizacji zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4512821,16 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4938117,62 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4512821,16 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STAR BUDOWA INWESTYCJE Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 367520212

7.3.4) Miejscowość: Tychów Stary 75

7.3.5) Kod pocztowy: 27-200

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Roboty drogowe.
STAR BUDOWA Karol Cieśla

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4512821,16 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-11-16
2022-07-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane