Przebudowa drogi powiatowej Nr 1703L DW 816 - Dołhobrody - DW 816
Zarząd Dróg Powiatowych we Włodawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00255213
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00255213/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-14 12:45
- Lokalizacja
- Włodawa, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-247b9bdd-f395-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5651342508
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00255213 z dnia 2022-07-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej Nr 1703L DW 816 - Dołhobrody - DW 816
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych we Włodawie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110200194
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lubelska 60
1.5.2.) Miejscowość: Włodawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-200
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.7.) Numer telefonu: 825725513
1.5.8.) Numer faksu: 825725513
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdpwlodawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdpwlodawa.bip.mbnet.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi powiatowej Nr 1703L DW 816 - Dołhobrody - DW 8162.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-247b9bdd-f395-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00255213
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00016935/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa drogi powiatowej Nr 1703L DW 816 - Dołhobrody - DW 816
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00222956/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: P.370.4.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 3537988,73 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiot zamówienia realizowany będzie w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej, uzyskanie pozwolenia na budowę i wykonanie robót budowlanych w zakresie przebudowy drogi powiatowej Nr 1703L na odcinku 2700 m od granicy pasa drogowego drogi wojewódzkiej 816, kilometraż 0+000 do km 2+700 oraz zgłoszenie zakończenia robót.
2) Uzgodnienie Projektu z Zamawiającym, uzyskanie niezbędnych opinii, pozwoleń i decyzji, w tym decyzji o pozwoleniu na budowę.
3) Wykonanie robót budowlanych w zakresie wynikającym z Programu Funkcjonalno - Użytkowego oraz opracowanej i zatwierdzonej dokumentacji technicznej.
4) Po zakończeniu robót należy uzyskać zaświadczenie o przyjęciu przez organ nadzoru budowlanego zgłoszenia o zakończeniu robót budowlanych.
5) Szczegółowy zakres i sposób wykonania przedmiotu zamówienia opisany jest w Programie funkcjonalno – użytkowym stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ oraz we wzorze umowy – Załącznik Nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45233140-2 - Roboty drogowe
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyznaczonym terminie składania ofert tj. do dnia 14.07.2021 do godz. 10:00 nie złożono żadnej oferty.| 2022-07-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |