Rozbudowa stacji uzdatniania wody do przepustowości 1000m3/d w Wietrzychowicach – technologia uzdatniania wody

GMINA WIETRZYCHOWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00255383
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00255383/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-14 13:15
Lokalizacja
Wietrzychowice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-88559b9d-e006-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
9930652629
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody

Wykonawcy

1 przyznane

"INSTALCOMPACT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTarnowo Podgórne, PL · lot 0
2 226 300 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00255383 z dnia 2022-07-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa stacji uzdatniania wody do przepustowości 1000m3/d w Wietrzychowicach – technologia uzdatniania wody

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WIETRZYCHOWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660980

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 19

1.5.2.) Miejscowość: Wietrzychowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-270

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.7.) Numer telefonu: 14 641 80 45

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wietrzychowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-wietrzychowice/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://wietrzychowice.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa stacji uzdatniania wody do przepustowości 1000m3/d w Wietrzychowicach – technologia uzdatniania wody

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-88559b9d-e006-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00255383

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00007821/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Rozbudowa stacji uzdatniania wody do przepustowości 1000m3/d w Wietrzychowicach – technologia uzdatniania wody

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00185139/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.4.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie rozbudowy stacji uzdatniania wody do przepustowości 1000m3/d w Wietrzychowicach – technologia uzdatniania wody.

Zakres prac obejmuje wykonanie robót instalacyjnych w zakresie technologii uzdatniania wody w budynku Stacji Uzdatniania Wody w Wietrzychowicach, zwiększających możliwości uzdatniania wody w stacji do przepustowości 1000m3.

W ramach rozbudowy budynku stacji uzdatniania wody zostaną zamontowane:
1) pompy wirowe,
2) sprężarki,
3) filtry do odżelaziania wody,
4) filtry do odmanganiania wody,
5) dmuchawy,
6) pompy płuczne,
7) zestaw hydroforowy,
8) chlorator,
9) rozdzielnia pneumatyczna,
10) rozdzielnia technologiczna
11) orurowanie ze stali nierdzewnej wraz z armaturą technologiczną.
Szczegółowy zakres prac został określony w dokumentacji technicznej oraz w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych. Natomiast elementy do wyceny zostały ujęte w przedmiarach robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45252120-5 - Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2226300,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2226300,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2226300,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INSTALCOMPACT Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7770001571

7.3.3) Ulica: Wierzbowa 23

7.3.4) Miejscowość: Tarnowo Podgórne

7.3.5) Kod pocztowy: 62-080

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Część budowlana, sanitarna, elektryczna. Nazwa firmy/firm podwykonawczych nie jest znana z chwilą obecną

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2226300,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2022-06-30 do 2022-11-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-07-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane