Wykonanie naprawy schodów wejściowych do budynków przy ul. Kłobuckiej 16B i przy ul. Kłobuckiej 18D w Warszawie, należących do zasobu mieszkaniowego Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy.

MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA DZIELNICA URSYNÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00255771
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00255771/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-14 14:17
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3f165cfa-f1fe-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00255771 z dnia 2022-07-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie naprawy schodów wejściowych do budynków przy ul. Kłobuckiej 16B i przy ul. Kłobuckiej 18D w Warszawie, należących do zasobu mieszkaniowego Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA DZIELNICA URSYNÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525964000138

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Komisji Edukacji Narodowej 61

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-777

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ursynow.wzp@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ursynow.um.warszawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.um.warszawa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie naprawy schodów wejściowych do budynków przy ul. Kłobuckiej 16B i przy ul. Kłobuckiej 18D w Warszawie, należących do zasobu mieszkaniowego Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3f165cfa-f1fe-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00255771

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00016469/22/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.57 Wykonanie naprawy schodów wejściowych do budynków przy ul. Kłobuckiej 16B i przy ul. Kłobuckiej 18D w Warszawie, należących do zasobu mieszkaniowego Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00218027/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 47/WZP/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 16975,44 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie naprawy schodów wejściowych do budynków przy ul. Kłobuckiej 16B i przy ul. Kłobuckiej 18D w Warszawie, należących do zasobu mieszkaniowego Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy.
Dotyczy schodów wejściowych do budynków przy ul. Kłobuckiej 16B i przy ul. Kłobuckiej 18D w Warszawie.
Stan schodów wejściowych do powyższych budynków po naprawie i remoncie musi umożliwiać bezpieczne ich użytkowanie.
Zakres robót poszczególnych schodów wejściowych obejmuje m.in.:
1. Schody wejściowe do budynku przy ul. Kłobuckiej 16B

a) Roboty budowlane:
- usunięcie wad powierzchni z betonu poprzez likwidacje raków, ubytków, kawern, dotyczy trepów, podstopni, boków schodów, podestu,
- zmycie z podłoża osadów tłustych, biologicznych, mleczka cementowego itp.,
- przygotowanie powierzchni betonowych pod podkłady i posadzki - odkurzanie podłoża,
- gruntowanie podłoża - warstwa szczepna,
- hydroizolacje bitumiczne grubowarstwowe - wklejenie taśmy dylatacyjnej,
- wyrównanie podłoży betonowych o nierównościach do 10 mm,
- wywiezienie gruzu spryzmowanego samochodami skrzyniowymi na odległość 30 km.
2. Schody wejściowe do budynku przy ul. Kłobuckiej 18D

a) Roboty budowlane:
- usunięcie wad powierzchni z betonu poprzez likwidacje raków, ubytków, kawern, dotyczy trepów, podstopni, boków schodów, podestu,
- zmycie z podłoża osadów tłustych, biologicznych, mleczka cementowego itp.,
- przygotowanie powierzchni betonowych pod podkłady i posadzki - odkurzanie podłoża,
- gruntowanie podłoża - warstwa szczepna,
- hydroizolacje bitumiczne grubowarstwowe - wklejenie taśmy dylatacyjnej,
- wyrównanie podłoży betonowych o nierównościach do 10 mm,
- wywiezienie gruzu spryzmowanego samochodami skrzyniowymi na odległość 30 km.

Szczegółowe dane określające rodzaj i zakres prac naprawczych i remontowych schodów wejściowych znajdują się w przedmiarach robót dla wyżej wymienionych budynków.
Przed złożeniem oferty należy zapoznać się z przewidywanym zakresem robót.

Prace remontowe należy wykonywać zgodnie z:
1) warunkami wynikającymi z przepisów prawa budowlanego,
2) specyfikacją techniczną wykonania i odbioru,
3) wymogami wynikającymi z obowiązujących norm i aprobat technicznych,
4) instrukcjami montażu i użytkowania oraz specyfikacjami producentów materiałów i sprzętu,
5) zasadami rzetelnej wiedzy technicznej i należytą starannością,
6) zaleceniami Inspektora nadzoru.

Inne ustalenia
Przed złożeniem oferty istnieje możliwość zapoznania się ze stanem przedmiotowych schodów wejściowych codziennie w godzinach od 8:30 do 15:00, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z pracownikiem WZL –Rafałem Piętakiem, tel. 22 443 72 84, sekretariat Wydziału Zasobów Lokalowych dla Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy tel. 22 443 72 79.
Obowiązki wynikające z klauzuli społecznej
1. Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu stosuje klauzulę społeczną na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r., Prawo zamówień publicznych.
2. Wykonawca zobowiązuje się, że czynności wynikające z przedmiotu umowy stanowiącej realizację zamówienia na wykonanie naprawy schodów wejściowych do budynków przy ul. Kłobuckiej 16B i przy ul. Kłobuckiej 18D w Warszawie, należących do zasobu mieszkaniowego Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy, będą wykonywane przez osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks Pracy (Dz.U.2020.1320 t.j.) przez Wykonawcę lub Podwykonawcę.
3. Warunek, o którym mowa w ust. 2 zostanie spełniony poprzez zatrudnienie na podstawie umowy o pracę nowych pracowników lub wyznaczenie do realizacji zamówienia zatrudnionych już osób, wykonujących wskazane poniżej czynności, tj. usunięcie wad powierzchni z betonu poprzez likwidację raków, ubytków, kawern itp., zmycie z podłoża osadów tłustych, biologicznych, mleczka cementowego, itp., przygotowanie powierzchni betonowych pod podkłady i posadzki, gruntowanie podłoża, kładzenie hydroizolacji bitumicznych, wyrównanie podłoży betonowych, wywiezienie gruzu.
4. Szczegółowe warunki realizacji i kontroli oraz wymagań dotyczących tego zobowiązania jak również kary umowne określone są w projektowanych postanowieniach umowy – załącznik nr 3 do SWZ.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:
1) Projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 3 do SWZ;
2) Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik nr 6a do SWZ,
3) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót, stanowiąca załącznik nr 6b do SWZ,
4) Przedmiary robót, stanowiące załącznik nr 6c do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
2022-07-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane