Wykonanie remontu dróg gminnych na terenie Gminy Chrząstowice
GMINA CHRZĄSTOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00255875
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00255875/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-14 14:35
- Lokalizacja
- Chrząstowice, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c177deb3-d67c-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 531413018
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00255875 z dnia 2022-07-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontu dróg gminnych na terenie Gminy Chrząstowice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CHRZĄSTOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531413018
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Dworcowa 38
1.5.2.) Miejscowość: Chrząstowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 46-053
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@chrzastowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://chrzastowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://chrzastowice.bip.net.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie remontu dróg gminnych na terenie Gminy Chrząstowice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c177deb3-d67c-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00255875
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00000187/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Wykonanie remontu dróg gminnych na terenie Gminy Chrząstowice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00164638/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 286667,89 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.1. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje remont dróg gminnych w miejscowościach Lędziny, Dąbrowice, Dębie oraz Dębska Kuźnia w Gminie Chrząstowice, na łącznie 3.506,7 m² w skład którego wchodzi m.in.:
1. Lędziny, ul. Kopernika- 450,0
2. Dąbrowice, ul. Opolska - 300,0
3. Dębie, ul. Zielona - 761,7
4. Dębska Kuźnia, ul. Solarka - 1995
1.2. Na powyższych drogach Wykonawca przyjmuje do wykonania nawierzchnie z betonu asfaltowego grubości 4 cm . Nawierzchnię należy wykonać z materiału AC 11 S 50/70 wg PN-EN 12591:2002
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 270924,84 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 374162,81 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 270924,84 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Pluspol Krystyna Sdzuj
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7541161451
7.3.3) Ulica: ul. WIEJSKA 61
7.3.4) Miejscowość: OPOLE
7.3.5) Kod pocztowy: 45-302
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
PLUSPOL-BUDOWA Robert Machnik, Krystyna Sdzuj S.C.
(nazwa podwykonawcy)powierzone będą następujące część/części zamówienia, (jeżeli dotyczy): roboty przygotowawcze, podbudowę
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 270924,84 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2022-07-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |