Budowa ciągu pieszo-rowerowej lewostronnego o szer.3,0m wzdłuż drogi woj. nr 980 od skrzyżowania z dr. gminną G8 w m.Charzewice do wyjazdu z parkingu na dz. 125/7 w m.Melsztyn - etap I

GMINA ZAKLICZYN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00256080
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00256080/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-14 15:22
Lokalizacja
Zakliczyn, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b31405ce-e7ea-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
8691013238
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Wykonawcy

1 przyznane

ALFRED CZUBAZakliczyn, PL · lot 0
1 067 196,18 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00256080 z dnia 2022-07-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ciągu pieszo-rowerowej lewostronnego o szer.3,0m wzdłuż drogi woj. nr 980 od skrzyżowania z dr. gminną G8 w m.Charzewice do wyjazdu z parkingu na dz. 125/7 w m.Melsztyn - etap I

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ZAKLICZYN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660967

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: RYNEK 32

1.5.2.) Miejscowość: Zakliczyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-840

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@zakliczyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zakliczyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.zakliczyn.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa ciągu pieszo-rowerowej lewostronnego o szer.3,0m wzdłuż drogi woj. nr 980 od skrzyżowania z dr. gminną G8 w m.Charzewice do wyjazdu z parkingu na dz. 125/7 w m.Melsztyn - etap I

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b31405ce-e7ea-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00256080

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00003474/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Budowa ciągu pieszo-rowerowej lewostronnego o szer.3,0m wzdłuż drogi woj. nr 980 od skrzyżowania z dr. gminną G8 w m.Charzewice do wyjazdu z parkingu na dz. 125/7 w m.Melsztyn - etap. I

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00202443/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: UM-III.271.ZP.19.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w zakresie wykonania ciągu pieszo – rowerowego lewostronnego szer. 3,0 m wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 980 od skrzyżowania z drogą gminną G8 (K203338) w m. Charzewice do wyjazdu z parkingu na dz. 125/7 w m. Melsztyn - ETAP I km od 3+725,70 do km 4+030,00 i od km 4+076,20 do km 4+367,80 .
Zakres prac obejmuje:
- wdrożenie tymczasowej organizacji ruchu;
- roboty przygotowawcze rozbiórki;
- roboty ziemne;
- nawierzchnia ciągu pieszo rowerowego;
- krawężniki, poszerzenie drogi;
- obrzeża;
- odwodnienie;
- roboty wykończeniowe, bariery;
- opracowanie, uzgodnienie i wdrożenie stałej organizacji ruchu.

Zadanie jest współfinansowane jest ze środków budżetu Województwa Małopolskiego.

2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera OPZ (zał. nr 11 do SWZ) projekt budowlany, szczegółowa specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiar robót oraz pozwolenie na budowę stanowiące załączniki do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej „SWZ” (załącznik nr 5, 6, 7, 8) .

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1067196,18 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1397548,10 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1067196,18 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Mel-Dróg Alfred Czuba

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8731064674

7.3.3) Ulica: Wesołów

7.3.4) Miejscowość: Zakliczyn

7.3.5) Kod pocztowy: 32-840

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Zakres robót stanowiących przedmiot niniejszej umowy wykonywany za pomocą podwykonawców obejmował będzie odcinek 20 od km 3+725,70 do km 4+027,10; odcinek 20 od km 4+076,20 km przez Firmę Mel-Dróg Łukasz Nosek, Wesołów, 32-840 Zakliczyn

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1067196,18 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-11-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-07-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane