Remont sal lekcyjnych oraz korytarzy w SP29 w Krakowie w podziale na 2 części
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 29
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00256190
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00256190/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-14 19:00
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bb36f51f-dacb-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 6792509595
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty malarskieRoboty remontowe i renowacyjneGrzejniki centralnego ogrzewaniaKładzenie i wykładanie podłóg
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00256190 z dnia 2022-07-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont sal lekcyjnych oraz korytarzy w SP29 w Krakowie w podziale na 2 części
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 29
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000709388
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dembowskiego 12
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-540
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sp29krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sp29.szkolnastrona.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.bip.krakow.pl/?bip_id=501.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont sal lekcyjnych oraz korytarzy w SP29 w Krakowie w podziale na 2 części2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bb36f51f-dacb-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00256190
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00170307/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont sal lekcyjnych oraz korytarzy w SP29 w Krakowie w podziale na 2 części
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00174819/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SP29.26.1.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie obejmuje następujące roboty:1. Wymiana kaloryferów (70 sztuk),
2. wykonanie gładzi i malowanie ścian w 3 salach na parterze: sale nr 36, 37 i 44 oraz malowanie ścian w świetlicy wraz z zapleczem,
3. Postawienie ścianki działowej w świetlicy,
4. Malowanie korytarza – parter,
5. Przebicie ściany między salami nr 34 i 35,
6. Wymiana drzwi w salach lekcyjnych, bibliotece, gabinecie pedagoga, świetlicy, gabinecie logopedy (20 sztuk),
7. Parter – naprawa lub, przypadku braku możliwości naprawy, wymiana 3 drzwi - wyjścia ewakuacyjne (drzwi muszą spełniać wymogi przeciwpożarowe i otwierać się na zewnątrz).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45442100-8 - Roboty malarskie
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
44621110-3 - Grzejniki centralnego ogrzewania
4.5.5.) Wartość części: 372660,21 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie obejmuje następujące roboty:1. Wymiana podłogi w 3 salach na parterze: sale nr 36, 37 i 44 oraz w świetlicy,
2. Wymiana podłóg na korytarzu na parterze.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
4.5.5.) Wartość części: 157355,12 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Działając na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp Zamawiający unieważnił postępowanie w zakresie części 1. W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
| 2022-07-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |