Budowa budynków kancelarii, leśniczówek, budynków gospodarczych
Zakład Usługowo-Produkcyjny Lasów Państwowych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00256202
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00256202/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-14 19:51
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-35feeaf3-ee22-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7250028434
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00256202 z dnia 2022-07-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynków kancelarii, leśniczówek, budynków gospodarczych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Usługowo-Produkcyjny Lasów Państwowych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 470742683
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Legionów 113
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 91-073
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zup@lodz.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lodz.lasy.gov.pl/zup
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zup_lasy_lodz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa budynków kancelarii, leśniczówek, budynków gospodarczych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-35feeaf3-ee22-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00256202
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00225736/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NB.270.9.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa budynku kancelarii Leśnictwa Kamionaczw Nadleśnictwie Poddębice wraz z instalacją elektryczną, instalacją wodociągową oraz kanalizacji sanitarnej z podłączeniem do projektowanego szczelnego zbiornika na nieczystości ciekłe. Montaż nowego ogrodzenia, utwardzenia terenu pod miejsca postojowe, dojście do budynku i podjazd. Okres gwarancji na wykonane roboty wynosi minimum 36 miesięcy
Lokalizacja: Leśnictwo Kamionacz, działka nr ewidencyjny 920/2, obręb ewid. 0038 Rossoszyca, gmina Warta.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa, STWiOR
oraz przedmiar, które stanowią załączniki do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.5.) Wartość części: 441956,06 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego z kancelarią Leśnictwa Mianów. Przedmiotem zamówienia jest budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego z lokalem użytkowym - kancelarią Leśnictwa Mianów w Nadleśnictwie Poddębice wraz z instalacją elektryczną, instalacją wodociągową z podłączeniem do istniejącej, czynnej studni kopanej oraz kanalizacji sanitarnej z podłączeniem do istniejącej, czynnej przydomowej oczyszczalni ścieków. Przedmiotem robót jest również demontaż istniejącego i montaż nowego ogrodzenia, utwardzenia terenu pod miejsca postojowe, dojście do budynku i taras. Okres gwarancji na wykonane roboty wynosi minimum 36 miesięcyLokalizacja: Leśnictwo Mianów, działka nr ewid. 62/1, obręb ewid. 0017 Mianów, gmina Lutomiersk.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa, STWiOR
oraz przedmiar, które stanowią załączniki do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.5.) Wartość części: 988461,16 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa budynku gospodarczego pełniącego funkcję uzupełniającą dla budynku leśniczówki Leśnictwa Zakrzew w Nadleśnictwie Radziwiłłów wraz z instalacją elektryczną i instalacją wody. Montaż nowego ogrodzenia, utwardzenia terenu pod podjazd i dojście do budynku. Okres gwarancji na wykonane roboty wynosi minimum 36 miesięcyLokalizacja: działka nr ewid. 278, obręb 0008 Kozłów Biskupi, gmina Nowa Sucha.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.5.) Wartość części: 410030,16 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego z lokalem użytkowym - kancelarią Leśnictwa Dąbrowa oraz budynku gospodarczo-garażowego w Nadleśnictwie Kolumna wraz z instalacją elektryczną, instalacją wodociągową z podłączeniem do lokalnej (gminnej) sieci wodociągowej oraz kanalizacji sanitarnej z podłączeniem do projektowanej przydomowej oczyszczalni ścieków. Projektuje się również montaż ogrodzenia, utwardzenia terenu pod miejsca postojowe, dojście do budynków, taras i podjazd do budynku gospodarczo-garażowego. Okres gwarancji na wykonane roboty wynosi minimum 36 miesięcy.Lokalizacja: Leśnictwo Dąbrowa, działka nr ewid. 176/2, obręb nr ewid. Dąbrowa, gmina Dłutów.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa, STWiOR
oraz przedmiar, które stanowią załączniki do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.5.) Wartość części: 1536621,48 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa budynku kancelarii Leśnictwa Proszenie w Nadleśnictwie Piotrków wrazz instalacją elektryczną, instalacją wodociągową z podłączeniem do istniejącej studni wierconej oraz kanalizacji sanitarnej z podłączeniem do projektowanego szczelnego zbiornika na nieczystości ciekłe.
Okres gwarancji na wykonane roboty wynosi minimum 36 miesięcy.
Lokalizacja: Leśnictwo Proszenie na fragmencie działek o nr ewid. 136/2, 136/1 i 703, obręb ewid. 0025 Polichno, gmina Wolbórz.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa, STWiOR
oraz przedmiar, które stanowią załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.5.) Wartość części: 398777,43 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do terminu składania ofert t.j. do dnia 12.07.2022 r. do godz. 09:00 w przedmiotowym postępowaniu nie została złożona żadna oferta.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do terminu składania ofert t.j. do dnia 12.07.2022 r. do godz. 09:00 w przedmiotowym postępowaniu nie została złożona żadna oferta.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do terminu składania ofert t.j. do dnia 12.07.2022 r. do godz. 09:00 w przedmiotowym postępowaniu nie została złożona żadna oferta.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do terminu składania ofert t.j. do dnia 12.07.2022 r. do godz. 09:00 w przedmiotowym postępowaniu nie została złożona żadna oferta.
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do terminu składania ofert t.j. do dnia 12.07.2022 r. do godz. 09:00 w przedmiotowym postępowaniu nie została złożona żadna oferta.
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Postępowanie jest prowadzone przez ZUP LP w imieniu i na rzecz wskazanych Nadleśnictw| 2022-07-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |