Realizacja usługi zebrania informacji o rynku zagranicznym i organizacji spotkań biznesowych
AGENCJA ROZWOJU POMORZA SPÓŁKA AKCYJNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00256289
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-07-15 07:37
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5830002002
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie organizowania wystaw, targów i kongresówUsługi badania rynkuUsługi w zakresie organizowania seminariówUsługi w zakresie organizacji imprez
Wykonawcy
8 przyznanych
MARIUSZ STRYŻKOWarszawa, PL
46 175 PLNMARIUSZ STRYŻKOWarszawa, PL
50 787,5 PLNMARIUSZ STRYŻKOWarszawa, PL
50 787,5 PLNMARIUSZ STRYŻKOWarszawa, PL
50 787,5 PLNMARIUSZ STRYŻKOWarszawa, PL
50 787,5 PLNMARIUSZ STRYŻKOWarszawa, PL
50 787,5 PLNMARIUSZ STRYŻKOWarszawa, PL
50 787,5 PLNMARIUSZ STRYŻKOWarszawa, PL
65 190 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.