DOSTAWA SPRZĘTU JEDNORAZOWEGO UŻYTKU DO ZABIEGÓW UROLOGICZNYCH
"CENTRUM MEDYCZNE W ŁAŃCUCIE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00256336
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-07-15 08:08
- Lokalizacja
- Łańcut, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8151763728
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Materiały medyczne
Wykonawcy
7 przyznanych
SKAMEX SPÓŁKA AKCYJNAŁódź, PL
150 865,2 PLNCOOK MEDICAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
129 384 PLNPRO VITA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAStrzelce Opolskie, PL
129 384 PLN"ADVANCE EUROPE" BIURO TECHNICZNO - HANDLOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
16 200 PLN'VARIMED' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWROCŁAW, PL
35 100 PLNSKAMEX SPÓŁKA AKCYJNAŁódź, PL
169 419,6 PLNCONSULTRONIX SPÓŁKA AKCYJNABalice, PL
171 974,23 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.