Remont sali konferencyjnej nr 6 i jej zaplecza w Rektoracie. Znak sprawy: IA1.284.45.2022.EO
Politechnika Śląska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00256384
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00256384/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-15 08:25
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bcc9cb8c-f5e5-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 6310200736
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00256384 z dnia 2022-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont sali konferencyjnej nr 6 i jej zaplecza w Rektoracie. Znak sprawy: IA1.284.45.2022.EO
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Śląska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001637
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Akademicka 2A
1.5.2.) Miejscowość: Gliwice
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-100
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.7.) Numer telefonu: (32) 237-13-34, 237-13-35
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: IA1@polsl.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.polsl.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.polsl.pl/zamowienia-publiczne/procedury/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont sali konferencyjnej nr 6 i jej zaplecza w Rektoracie. Znak sprawy: IA1.284.45.2022.EO2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bcc9cb8c-f5e5-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00256384
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00007867/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.41 Remont sali konferencyjnej nr 6 i jej zaplecza w Rektoracie. Gr.BU/0016
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00225460/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IA1.284.45.2022.EO
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 3707476,95 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 405984,27 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane obejmujące:
• wykonanie tynków, gładzi gipsowych, gruntowanie oraz malowanie pomieszczeń;
• wykonanie zabudowy w kuchni wraz z blatem z konglomeratu;
• wymianę okien na nowe PCV wraz z wykonaniem nowych parapetów z konglomeratu;
• wykonanie nowych sufitów podwieszanych z płyt g-k oraz sufitu napinanego systemowego;
• wymianę drzwi wewnętrznych wraz z ościeżnicami;
• wykonanie zabudów wnęk szafami;
• wykonanie nowych posadzek z płytek ceramicznych w kolorze określonym w koncepcji;
• wykonanie loga Uczelni Badawczej i loga Politechniki Śląskiej – przed jego zamówieniem należy mieć zatwierdzenie ze strony Inwestora;
• wykonanie instalacji sanitarnych, tj. wod.-kan, co. oraz klimatyzacji;
• wykonanie instalacji elektrycznych i niskoprądowych.
2. Termin wykonania zamówienia: do 4 miesięcy od dnia zawarcia umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyniku przeprowadzonych czynności postępowanie unieważniono na mocy art. 255 pkt 3), ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.Uzasadnienie
Cena najkorzystniejszej oferty, tj. 599.801,75 zł brutto, przekracza kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 499.360,65 zł brutto.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 599801,75 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 668000,00 PLN
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Wartość podana w pkt 4.3) niniejszego ogłoszenia, tj. 405.984,27 zł dotyczy wyłącznie zamówienia podstawowego.Wartość zamówienia z uwzględnieniem przewidywanych zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Pzp w wysokości maksymalnie do 50% wartości szacunkowej zamówienia podstawowego, wynosi 608.976,41 zł.
| 2022-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |