„Rozłożenie destruktu na drogach w gminie Krzyżanów”

Gmina Krzyżanów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00000727
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00000727/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-02 09:33
Lokalizacja
Krzyżanów, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fd3f7d79-1c43-43d9-9866-496b7b27e29b
Identyfikator
7752406174
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

MICHAŁ NOWACKIPniewo Małe, PL · lot 0
396 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00000727 z dnia 2025-01-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Rozłożenie destruktu na drogach w gminie Krzyżanów”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Krzyżanów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015690

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krzyżanów

1.5.2.) Miejscowość: Krzyżanów

1.5.3.) Kod pocztowy: 99-314

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.7.) Numer telefonu: +48 24 356 29 06

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@krzyzanow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.ugkrzyzanow.bip.org.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fd3f7d79-1c43-43d9-9866-496b7b27e29b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Rozłożenie destruktu na drogach w gminie Krzyżanów”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fd3f7d79-1c43-43d9-9866-496b7b27e29b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00000727

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00015046/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 „Rozłożenie destruktu na drogach w gminie Krzyżanów”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00402218

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 406504,06 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

5.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi rozłożenia destruktu asfaltowego dostarczonego przez Zamawiającego na drogach w gminie Krzyżanów. Destrukt do pobrania z Placu Kruszyw Zamawiającego w miejscowości Rustów, gm. Krzyżanów.
Zakres usługi obejmuje:
 Rozłożenie destruktu o grubości 15 cm oraz jego zagęszczenie walcem drogowym na powierzchni 18000 m ²
 Korytowanie odcinków podłoża pod rozłożenie destruktu o łącznej długości 6900 mb
 Wymiana przepustu drogowego 600 mm
 Powierzchnia destruktu do rozłożenia 18000 m ²
 Rozłożenie dotyczy 12 odcinków dróg na terenie gminy Krzyżanów
 Ułożenie pobocza w/w odcinków z wierzchniej warstwy ziemi usuniętej podczas korytowania
 Uporządkowanie terenu po przeprowadzonych robotach.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71315000-9 - Usługi budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 487080,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 487080,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 487080,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowo-Transportowe "FA-BUD" Michał Nowacki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7751411285

7.3.3) Ulica: Pniewo Małe

7.3.4) Miejscowość: Pniewo Małe

7.3.5) Kod pocztowy: 99-311

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 396000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 dni

2025-01-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi