Modernizacja ulicy Garszwo w Pionkach
Gmina Miasto Pionki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00256540
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00256540/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-15 09:02
- Lokalizacja
- Pionki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ab4b4eb3-d503-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7962958767
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00256540 z dnia 2022-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja ulicy Garszwo w Pionkach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Pionki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223468
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Jana Pawła II, 15
1.5.2.) Miejscowość: Pionki
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-670
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 48 3414201
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: burmistrz@pionki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pionki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.bip.pionki.pl/strona-3610-modernizacja_ulicy_garszwo_w_pionkach_w.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja ulicy Garszwo w Pionkach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ab4b4eb3-d503-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00256540
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00039403/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa ulicy Dr Marii Garszwo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00160052/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.6.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, a następnie wykonanie robót drogowych związanych z modernizacją odcinka drogi gminnej ul. dr M. Garszwo w Pionkach. Modernizacja obejmuje odcinek ul. dr M. Garszwo o nawierzchni z bloczków betonowych (trylinki) tj. od wysokości granicy działki nr ew. 1803/7 i działki nr ew. 1803/9 za ostatni trzeci zjazd do oczyszczalni ścieków, tj. na dług. ok. 1067,2 m poprzez wykonanie nawierzchni jezdni z mieszanek mineralno-asfaltowych o szerokości 6,0 m (warstwa wiążąca i ścieralna) wraz z wykonaniem poboczy - w systemie zaprojektuj i wybuduj. Wg MPZP miasta Pionki jest to teren dróg lokalnych oznaczony na rysunku planu symbolem KL.
Przedmiot zamówienia obejmuje remont drogi gminnej na odcinku od granicy działki 1803/7 i 1803/9 za ostatni - trzeci zjazd do oczyszczalni ścieków, tj. na dług. ok. 1067,2 m poprzez wykonanie nawierzchni jezdni z mieszanek mineralno-asfaltowych o szerokości 6,0 m (warstwa wiążąca i ścieralna) wraz z wykonaniem poboczy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt. 3 ustawy Prawo Zamówień Publicznych postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego unieważnia się, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.Bezpośrednio przed otwarciem ofert (wpłynęła 1 oferta), Zamawiający podał kwotę 650.000,00 zł, którą zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia. Oferta najkorzystniejsza opiewa na kwotę 1.099.890,11 zł, a więc przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia. Zamawiający postanowił nie zwiększać tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
W związku z powyższym postępowanie to zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1099890,11 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1099890,11 PLN
| 2022-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |